СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПлан харчування і тренувань, щоб схуднути


Процес зниження ваги досить складний, особливо якщо різниця в теперішній вазі і бажаній є цифра дуже велика. При цьому в хід йдуть усі можливі методики, від голодування і тренувань, до застосування препаратів. Але особливо важливо, домагаючись певної мети, правильно скласти план дій, щоб схуднути. Тільки так ви зможете домогтися максимального ефекту.

Найбільш часто для зниження ваги застосовується корекція харчування і вправи. Відповідно, всім бажаючим знизити вагу, корисним буде план харчування, щоб схуднути, а також основні правила тренувань.


План харчування, щоб схуднути


В першу чергу, потрібно змінити свій раціон. Як правило, план харчування, щоб схуднути включає в себе наступні пункти:

План харчування і тренувань, щоб схуднути
  • прийом їжі 5-8 разів на добу;
  • відмова від жирних і борошняних продуктів;
  • збільшення кількості рідини;
  • зменшення об'єму порції;
  • ретельний підрахунок калорій.

Це самий простий план, щоб схуднути за 12 тижнів. Він допоможе знизити вагу за вказаний період часу. Якщо ж різниця в цифрах велика, можна трохи підвищити ефект методики. Для цього необхідно підібрати певну дієту. Важливо не відмовлятися від їжі зовсім, так як організм починає відкладати запаси у вигляді жирової тканини.

Переходити на правильне харчування або на будь-яку обрану дієту теж треба обережно. Для людини, яка хоче знизити вагу, орієнтовний план по харчуванню буде виглядати наступним чином:


  • перехід на 5-6 разове харчування протягом тижня;
  • поступове скорочення порцій;
  • введення великої кількості овочів на обід протягом другого тижня;
  • з третього тижня можна скорочувати обсяг вечері, прибираючи з нього калорійні продукти;
  • через чотири тижні коригується сніданок, додаються каші, молочні продукти і прибираються жири.

В залежності від обраної дієти при складанні раціону будуть використовуватися ті чи інші продукти. Але ефект в будь-якому випадку буде тільки позитивний.


План тренувань, щоб схуднути


Якщо скорегувати харчування може кожен самостійно, то ось скласти план тренувань, щоб схуднути, досить складно. В ідеалі рекомендується відвідати спортивний зал і порадитись з тренером, який підбере відповідні вправи і визначить частоту повторень.

Якщо такої можливості немає, доведеться складати план тренувань, щоб схуднути самостійно. Для зниження ваги ідеальними є кардіотренування. Тому починати будемо з них. Через пару тижнів можна збільшувати навантаження і виконувати пробіжки не через день, а щодня.

Ще через тиждень додаються силові вправи з мінімумом навантаження. Тільки через місяць, коли м'язи звикнуть до тренувань, можна поєднувати ранкові кардіовправи і силові заняття ближче до вечора. При такому підході ви можете домогтися максимального ефекту.

Склавши план на 12 тижнів, щоб схуднути, можна спробувати пошукати інші методики, які допоможуть вам впоратися з поставленим завданням і збільшити результативність. Відмінним варіантом є жироспалювачі. Це унікальні препарати, що включають в себе екстракти таких рослин, як ефедра, гіркий апельсин, аралія, кайєнский перець, еврикома і так далі. За рахунок цього вдається прискорити метаболізм і змусити клітини жиру розщеплюватися.

Для зниження ваги можна використовувати такі Бади, як Methyldrene-25, Diablos Hyperburn V-10, Diablos ECA Fire Caps, Black Mamba Hyperrush. В результаті їх застосування знижується апетит, а значить, дотримуватися дієти буде значно простіше. Крім того, вони викликають прилив сил, що дозволяє більш результативно тренуватися. При цьому засоби не викликають ніяких побічних ефектів і переносяться легко.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації