СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПідйом ніг на похилій лавці


Вправа підйом ніг на похилій лавці добре робити перед тренуванням або після усіх фізичних навантажень. Перед самою вправою варто в упорі зробити підйоми колін, потім повороти тулуба з грифом.

підйом ніг на похилій лавціПри підведенні тазу і згортання тулуба, починають працювати в основному верхні частини прямих м'язів живота.
Слід зауважити, що вправа не така проста, як здається. Тим, хто вперше його виконує можуть виявитися труднощі при виконанні з нижньою частиною живота, сліду для полегшення навантаження по можливості понизити кут нахилу лавки або дошки.

Контролюйте увесь процес виконання вправи, оскільки безрозсудно виконуючи вправу, у вас є ризик розтягнути зв'язки. Виконуємо 3 підходи, що складаються з 15-20 повторень.Техніка виконання вправи підйом прямих ніг на похилій лаві


Приляжте на похилу лавку таким чином, щоб спина була притиснута до лавки, голова вище за ноги. Піднявши руки за голову, направте їх до краю лавки і міцно її обхопіть (узяти в обхват можна і будь-яку іншу опору).

Випрямте ноги, напружуючи ступні, підніміть їх на максимально можливу висоту. Через декілька секунд, повільно опустіть. Повертаючись в початкове положення, замріть на 2 сек, не допускаючи торкання п'ятами поверхні лавки.

Важливим моментом в цій вправі є правильне дихання: на етапі підйому ніг і стискання черевної порожнини - глибокий видих, опускання ніг - вдих.

Будь-який різновид тренувальних дій, що включає підйом ніг, має на увазі необхідність напруги верхньої частини живота. Досягти такого ефекту можливо при старанному притисканні підборіддя до грудей під час виконання вправи.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації