СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПереваги дієти з високим вмістом білка


Найбільш ефективною і широко прийнятою експертами є програма дієти здоров'я та фітнесу з високим вмістом білка. Дієта з високим вмістом білка складається з пісного білка і невеликої кількості вуглеводів. Концепція дієти з високим вмістом білка, полягає в тому, щоб полегшити спалювання жиру, збільшити м'язову масу при одночасному підвищенні почутті ситості.

Оскільки білок є з високим вмістом амінокислот, він збільшує ріст м'язів. Білок також повільно засвоюється, тому що дає вам відчуття ситості надовго. Ось ще кілька переваг такого харчування для схуднення та фітнес результатів.


Нарощування м'язів


Ніякі інші дієтичні програми не збільшать м'язову масу і силу так само, як дієта з високим вмістом білка. Ви бачите, м'язи складаються з білка. Вживання в їжу багатих білком продуктів харчування означає, що ваш організм зможе виробляти більше м'язових клітин. Дієта, багата білком рекомендується для будівництва м'язової маси, і з великою кількістю м'язів приходить більше сили.

Тренування м'язів може призвести до пошкодження м'язових тканин. Пошкоджені тканини замінюються новими в процесі, так званому синтез білка. Якщо ви не отримуєте достатньої кількості білка, коли ви тренуєтеся, пошкоджені м'язові тканини не замінюються досить швидко. Дієта з високим вмістом білка забезпечує більше сили і енергії, а також дає гарне спортивне тіло.


Втрата жиру


Дослідження показують, що дієта з високим вмістом білка призводить до ефективного спалювання жиру. Це відмінно працює особливо якщо поєднувати дієту з високим вмістом білка з фізичними вправами. Спалювання накопиченого жиру є кращим способом для досягнення довгострокової втрати ваги. Химерні дієти і програми швидкої втрати ваги, як правило, залежать від втрати ваги води, що дає зменшення ваги. Однак, як тільки ви повернетеся до вашої звичайної звички в їжі, ви повернете всі втрачені кілограми (а точніше воду, а жир нікуди не дівається). Гірше того, строгі дієти змушують організм переробляти м'язові тканини для отримання енергії. Це призводить до втрати м'язової маси, виснаження і сильної втоми.

Дієта з високим вмістом білка робить прямо протилежне; вона сприяє спалюванню жиру для впевненої втрати ваги. Ця дієта впорскує в організм велику кількість амінокислот, щоб зберегти існуючі м'язи і сприяє розвитку нових. Оскільки багаті білком продукти мають менше калорій, організм буде засвоювати накопичений жир. Такий тип харчування також призводить до зниження стресу і втоми.


Боротьба з голодом


Існує причина, чому ви не відчуваєте голод так швидко після вживання білка, ніж після вживання інших продуктів. Перетравлення їжі з високим вмістом білка займає багато часу. Коли шлунок повний, рівень гормону голоду греліну знаходиться в нормі і ви зможете уникнути його різких стрибків. Це призводить до тривалого почуття ситості. Крім того, дієта з високим вмістом білка зменшує почуття незадоволеності в порівнянні з дієтою з низьким вмістом білка.


Захищає від старіння м'язи


Мабуть, одним з найбільш важливих переваг дієти з високим вмістом білка є той факт, що вона допомагає зберігати м'язи від старіння. М'язові тканини руйнуються з плином часу. Це нормальна частина старіння. У міру того, як м'язи ламаються, ви відчуваєте себе більш втомленим, втома і рівень енергії падають також.

Дієта з високим вмістом білка в поєднанні з регулярними тренуваннями є панацеєю від м'язової дегенерації. Коли організм отримує всі амінокислоти, необхідні для відновлення і регенерації м'язових клітин, рівень енергії залишається стабільним. Регулярні фізичні вправи тримають м'язи сильними в будь-якому віці. Дослідження показують, що дієта з високим вмістом білка знижує ризик розвитку остеопорозу та інших розладів, пов'язаних з віком.

Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації