СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПерерва між курсами стероїдів


Сьогодні ми розглянемо питання, яке цікавить досить багатьох атлетів, адже знайти в просторах інтернету відповідь на нього досить проблематично. Перерва між курсами стероїдів — яка вона повинна бути, потрібно приймати якісь препарати під час відпочинку після курсу, як скоро можна знову братися за справу і вживати стероїди. Всі ці питання будуть розглянуті в даній статті.

Крім того, якщо ви закінчили стероїдний курс, обов'язково потрібно знати, що приймати після курсу стероїдів. Якщо робити все не так, як треба, значить втратити свою дорогоцінну масу і знову через деякий час пробувати її набрати на тих же стероїдах, псуючи свій організм непотрібними діями.


Перші кроки


Якщо ви не професійний бодібілдер, то перерва між курсами стероїдів повинна бути хоча б місяць. Найкраще робити його довжиною в 2 місяці або трошки більше. За цей час організм зможе повністю відновитися і при наступному курсі стероїдів з легкістю витримає (хоча тут вже залежить від складності курсу) прийом препаратів.

Якщо ви задалися питанням про те, що приймати після курсу стероїдів, то можу сказати, що ця тема для окремої статті. А взагалі тамоксифен (tamoxifen) і кломід (clomed) є прекрасними антиестрогенами, допомагають всім нужденним. У відновленні власного рівня тестостерону. Сустанон (sustanon), ефект якого буде досить гарним при комбінуванні його з іншими стероїдами, буде досить сильно покращуваний із-за придушення побічних дій, які він наводить в організм. Звичайно, не тільки сустанон, а і інші стероїди з подібними діями в організмі. Схему прийому цих препаратів я розпишу в іншій статті.


Міст між курсами


Є таке поняття «міст між курсами». Перерва між курсами анаболічних стероїдів трішечки відрізняється від цього самого мосту. Так от, якщо перерва – це коли ви припиняєте приймати будь-які препарати, то міст – це в більшості випадків зменшення дозування для того, щоб організм трішки відпочив від звичайного стероїдного ритму і зміг через деякий час знову переробляти ту ж дозу стероїдів.

Зазвичай мости роблять професіонали бодібілдингу, які курсять постійно. Їх курс робиться не так, як у всіх, пару раз в рік, а протягом десятиліть. Робиться це не для того, щоб здивувати на пляжі дівчат своїми м'язами, а щоб зайняти місце на престижних змаганнях.

При мостах вони вже не задаються питанням про те, що приймати між курсами, тому що препарати йдуть в основному ті ж самі, що і на курсі, тільки в менших дозах. Якщо атлет приймає стероїди постійно, то у нього з часом помічається зниження дієвості останніх на організм. Міст між курсами дає деяку задишку для того, щоб знову почати набір маси, сили, ну або чогось іншого.

Взагалі всі курси зводяться грубо кажучи до того, щоб підвищити свій рівень тестостерону. Звичайно, існує безліч стероїдів, які працюють трохи по іншому, але в основному все пов'язано з тестостероном. Як природно підвищити рівень власного тестостерону, без стероїдів і добавок — відповідь є в статті за посиланням.


Знову до перерви між курсами


Повернемося до перерви між курсами. Для того, щоб правильно вийти з курсу, необхідно:


1. Вибрати день, в який ви повністю припините приймати будь - які препарати. Це робиться для того, щоб провести деякі попередні приготування.

2. Якщо ви приймаєте сильнодіючі препарати, то приблизно за 2 тижні до заповітного дня починайте зменшувати їх дозування до тих пір, поки вона не зведеться до нуля в цей самий заповітний день.

3. Не допускайте припинення прийому всіх стероїдів відразу. Важливо не тільки, що приймати після курсу стероїдів, а ще й правильний вихід з курсу. Адже, якщо його не буде, то результати досить швидко впадуть і отримані від стероїдного курсу радості (виражені у збільшенні сили, маси, витривалості тощо) можуть зменшитися.
4. Антиестрогени приймаються приблизно за тиждень до завершення курсу. Це потрібно для того, щоб знову ж таки після курсу не засмутитися.

5. Після підходу до перерви між курсами стероїдів, ну а спочатку до закінчення курсу, потрібно знати, що апетит у вас після курсу зменшиться. Так, що не забувайте поповнювати свій шлунок так потрібними зараз калоріями. Якщо будете їсти, буде вам щастя.

6. Тренування потрібно скоротити. Впевнений, що якщо ви знаєте, що приймати на курсі, то знаєте, як при цьому потрібно тренуватися. Посилені тренування організму буде складно підтримувати після стероїдного курсу. Так що трішечки скоротіть їх для того, щоб дати організму відпочинок.


Ось напевно і все, що стосується перерв між курсами стероїдів.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації