СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕTB 500


Штучно отриманий препарат пептид TB-500 ідентичний власному пептиду організму - ТБ4 або тимозину бета 4. Купити TB-500 слід у кількох випадках. Одним з основних є медичне показання c метою лікування суглобів. Іншим - прагнення підвищити власну швидкість і витривалість, що, безсумнівно, важливо для атлетів швидкісних і важких видів спорту.

Даний препарат добре досліджений і широко застосовується у відновних програмах, особливо в період реабілітації після травм. Ефекти Тимозин бета 4 є ендогенним пептидним гормоном, що міститься в людському організмі. Він входить до складу клітин, рідин і тканин, де активно бере участь у процесі регенерації організму і зміцнення власного імунітету. B складі молекули TB 500 містяться 44 аміна - рівно стільки ж, як і природному пептиді.

пептид tb 500

Оскільки препарат TB 500 – це синтезований тимозин бета 4, він повністю ідентичний даного пептиду, a значить не є для організму чужорідною речовиною. Володіючи тривалим періодом напіврозпаду, TB 500 потребує більш рідкісних ін'єкцій ніж інші пептиди, такі як: іпаморелін, cjc 1295 чи ghrp 6. Він не виявляється на допінг-пробах, але надає широкий спектр позитивних ефектів на організм спортсмена. Серед них найбільш важливими є наступні:

  • Посилення анаболічних процесів в м'язовій тканині, в тому числі і в серцевому;
  • Підвищення еластичності тканин - судин, шкіри, зв'язок;
  • Підвищення вироблення тестостерону і поліпшення роботи нервової системи;
  • Відновлення рухливості суглобів;
  • Підвищення витривалості, сили та інсулінової чутливості.

Де купити TB 500 | ТБ 500


Оскільки пептиди не входять до переліку заборонених препаратів, то купити пептид TB 500 можна у вільному продажу, в тому числі і в інтернет-магазині. Купити ТБ 500 для регулярного прийому рекомендується силовим атлетам, бодібілдерам, a також звичайним людям, що проходить період відновлення після перенесених травм і серцево-судинних захворювань. Купити ТБ 500 в магазині спортивної фармакології – значить зробити вигідну покупку і правильний вибір!


Kypc ТБ-500


Kypc ТБ-500 має різну тривалість, залежить від мети прийому препарату. Він випускається у вигляді порошку для приготування ін'єкційного розчину. Розчинником служить стерильна вода для ін'єкцій або фізіологічний розчин.


Правила приготування розчину препарату TB-500:


Рідина для приготування ін'єкцій повинна бути кімнатної температури;
Введення рідини проводиться по стінці флакона c порошком;
Перемішування готового препарату проводиться круговими рухами.
Заборонено струшувати флакон;


Існує два основних курси прийому ТБ-500: фаза завантаження і фаза підтримки.


Дозування TB-500


Ефективна дозування TB-500 становить 2 мг на добу.
Щоб правильно провести розчинення препарату, слід у флакон з 2 мг сухого TB-500 акуратно, по стінці влити 2 мл води для ін'єкцій чи фізіологічного розчину. Вливання проводиться інсуліновим шприцом. Щоб набрати препарат в кількості 200 мкг, слід наповнити 20 поділок інсулінового шприца.


Як приймати TB-500

Цикл прийому препарату включає в себе два етапи:


  • Перший етап, тривалість якого становить 6 тижнів. Він вимагає щоденного введення 2 мг препарату протягом першого тижня. Решта п'ять тижнів достатньо вводити препарат по 5 мг на тиждень. Найзручніше виконувати по 2 ін'єкції в тиждень, вводячи по 2,5 мг за раз.
  • Другий етап, тривалість якого становить 30 днів. На цьому етапі вводиться по 2 мг препарату кожні 6 діб.

Відгуки про TB-500

Незважаючи на той факт, що цей препарат в Україні з'явився відносно недавно, позитивні відгуки про ТБ 500 досить красномовно говорять прo його користь. Зазначається ефективність цього препарату як під час спортивних тренувань, так і в реабілітаційні періоди. Важливим відгуком прo TB 500 є його «невидимість» для проб на допінг.
Інші пептиди :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації