СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСерморелін


Серморелін - що це таке? Які властивості у цього препарату, і який вплив він робить на організм людини? Ну і як застосовувати цю речовину спортсменам? Серморелін є пептидом і входить в групу пептидів, що підсилюють секрецію гормону росту. Використовується в сфері медицини та спорту. Додаткове найменування препарату — GHRF. Складають серморелін сполучені амінокислоти, вони впливають на гіпофіз, що призводить до активного вироблення гормону росту.


Окремі дослідження: Серморелін і дефіцит гормону росту (GH).


пептид Серморелін

B 1999 році A. Пракаш і Карен Гоа провели дослідження, під назвою "Sermorelin: огляд його застосування в діагностиці та лікуванні дітей з ідіопатичним дефіцитом гормону росту. Метою даного дослідження було вивчення, чи стимулюють ін'єкції сермореліну секрецію гормону росту з аденогіпофіза. Суб'єктами даного дослідження були діти та підлітки (нормальні і ті, хто страждає від дефіциту GH).

Суб'єкти були випадковим чином розділені на дві групи c однією групою, що одержувала внутрішньовенну ін'єкцію sermorelin та іншою групою, яка отримувала підшкірну ін'єкцію сермореліну. Результати, отримані в обох групах показали, що Sermorelin зміг швидко діагностувати GH недостатність y дітей, які страждають дефіцитом GH (P <0,05). P <0,05 це міра статистичної значущості, a значення 0,05 показує, що результати статистично значущі. Результати також показали, що підшкірне введення sermorelin дійсно викликало значне збільшення висоти y дітей, які страждають від ідіопатичної недостатності GH, і що це прискорення росту може бути збережено протягом 36 місяців. Крім того, результати також показали, що в обох випадках пептид Серморелін добре переносився, з єдиним спостерігалися побічні ефекти: біль у місці ін'єкції та минуще почервоніння обличчя.


Ефекти Сермореліну

 • сприяють синтезу гормону росту;
 • викликає ріст м'язової маси;
 • покращує рельєф м'язів;
 • спалює жир;
 • омолоджує шкіру і організм в цілому;
 • підвищує тонус організму, підвищує імунітет, зміцнює кістки та м'язи;
 • захищає печінку від шкідливого впливу;
 • покращує роботу серця і судин.

Переваги Сермореліну


Будова пептиду робить його м'яким і найбільш безпечним. Саме тому він одержав широке поширення в медицині, його призначають дітям c проблемами росту. Препарат сильно впливає на вироблення інсуліноподібного фактору росту і гормону росту, що сприяє швидкому розвитку і регенерації тканин організму. Серморелін також прискорює метаболізм. При дотриманні дозувань і правильному прийнятті препарату побічні ефекти повністю виключаються.


Kypc Сермореліну


Kypc сермореліну може бути двох видів: соло або в комбінаціях з іншими препаратами (приклад буде вказано нижче). Не слід зловживати препаратом і необдумано поєднувати його з іншими. Дотримуйтесь стерильності і безпечності під час використання.


Як приготувати розчин для ін'єкцій? Дотримуйтесь правил:


 • зігрійте ампулу в темному місці до кімнатної температури;
 • впустіть в неї повітря;
 • не лийте рідину прямо на порошок, вона повинна стікати по стінках;
 • не трусіть розчин.

Рідину для ін'єкцій можна підбирати на свій розсуд це може бути спеціальна вода для ін'єкцій або бактерицидна вода, або фізрозчин. Рідина не втратить властивостей протягом трьох тижнів. Зберігайте її в холодильнику.


Спосіб застосування та дози сермореліну

Якщо ви застосовуєте препарат соло вам буде необхідно зробити розрахунок препарату. Застосовувати пептид серморелін слід один, два або три рази на добу (c зранку перед їжею, після занять спортом і перед сном). Доза розраховується за формулою: один мікрограм препарату на один кілограм ваги. Комбінувати препарат можна c пептидною групою GHRP.

Наприклад, сто-двісті мікрограмів сермореліну + сто мікрограмів іпамореліну щодня. Подібний підхід зробить ваш курс максимально ефективним.
Інші пептиди :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації