СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСеланк


Препарат пептид Selank (Селанк) містить 29 амінів, які і надають йому необхідні властивості. Зазначимо, що селанк за своїм впливом на організм аналогічний пептидному гормону GRF 1-44 і, впливаючи на певну область гіпофіза, активує процес секреції соматотропіну.

Володіє препарат і деякими особливостями, які не притаманні іншим пептидам цієї групи, наприклад, істотний вплив на виробництво ІФР-1. Як відомо, більшість позитивних ефектів соматотропіну пов'язано саме з цією речовиною.


Купити Селанк | Selank


пептид Selank

Купити Selank не складе ніякої складності. Зробіть замовлення на сайті спортивної фармакології і вже на наступний день вам відправлять замовлення. Для того, щоб зберегти пептид в первісному стані рекомендуємо докупити термобокс і холодоелементи для транспортування на далекі відстані.


Ціна на Селанк


Відзначимо й те, що селанк в плані омолодження організму практично не поступається екзогенному гормону росту. Напевно ви знаєте, що виробництво соматотропіну все ще залишається досить дорогою справою на відміну від пептидів. Саме тому ціна на селанк значно нижча в порівнянні з екзогенним соматотропіном. Крім цього пептиди простіше зберігати і транспортувати, що також істотно позначається на вартості кінцевого продукту в плані вартості.


Відгуки


Препарат сьогодні активно використовується атлетами, і знайти відгуки на селанк не складе труднощів. Найчастіше препарат використовується чоловіками для набору маси і спалювання жиру. Вельми схвальні відгуки спортсмени залишають o комбінованих курсах селанка, говорячи про їх високу ефективність. Селанк впливає на різні системи організму і з цієї причини його ефекти вельми багатогранні.


Давайте відзначимо найбільш суттєві з них:

 • Зміцнює кісткові і сполучні тканини.
 • Прискорює процес росту м'язових волокон.
 • Володіє властивостями жироспалювання.
 • Підвищує фізичні параметри.
 • Надає омолоджуючу дію на весь організм.
 • Сприяє підвищенню працездатності серцевого м'яза.
 • Зміцнює імунну систему.

Пептиди вже досить тривалий час присутні на ринку спортфарми та їх вплив на організм добре вивчений. Можна точно говорити, що максимальний ефект може бути отриманий при поєднанні з іншими препаратами. Наприклад, при спільному вживанні селанка з іншими препаратами групи GHRP досягається синергетичний ефект. Якщо ви шукаєте ефективний і безпечний пептид, то серморелін є прекрасним вибором.


Спосіб застосування та дози

Перед початком застосування препарату, вами має бути прочитана інструкція. Безумовно, застосування пептидів не зажадає від вас глибоких медичних знань, проте необхідно точно знати всі особливості їх використання, щоб курс вийшов максимально ефективним. На сьогоднішній день існує дві схеми застосування препарату – соло і комбінована. Вводиться пептид внутрішньо м'язово або підшкірно. Для спрощення процесу введення селанк краще скористатися інсуліновим шприцом.

При соло використанні препарату, його дозування складе 100-200 мікрограмів. Вводіть селанк від одного до трьох разів протягом доби. Найкраще це зробити з ранку, приблизно за чверть години до сніданку, після тренінгу і перед сном. Якщо ви вирішили провести комбінований цикл, то оптимальним поєднанням стануть пептиди групи GHRP.

Селанк застосовується в тих же дозах, що і при соло використанні, a другий препарат в кількості 100 мікрограмів. Не перевищуйте зазначене дозування! Дотримуйтеся обережності при поєднанні селанка з іншими препаратами. Приготування розчину і виконання уколів повинно контролюватися нормами безпеки і стерильності. Ін'єкції здійснюйте інсуліновим шприцом внутрішньо м'язово або під шкіру.


Як готувати розчин?

Дотримуйтеся правил:

 • ампула c порошком повинна бути кімнатної температури;
 • запустіть в ампулу повітря;
 • нехай рідина стікає по краю, не лийте її на порошок;
 • не трусіть ампулу.

Рідину для розчину купіть в аптеці, нехай це буде спеціальна вода для ін'єкцій або бактерицидна вода, або фізрозчин. Розчин зберігає властивості протягом трьох тижнів. Зберігайте його в холодильнику. Дозування підібрати просто: один або два мікрограма на один кілограм ваги (ваша стать не важлива). Це означає, що ін'єкція становить від п'ятдесяти до трьохсот мікрограмів. B добу робіть дві або три ін'єкції.
Інші пептиди :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації