СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕPT-141


Купити пептид PT-141 (бремеланотід) - гормоноподібний пептид. Є похідним меланотана 2. На відміну від меланотана 2 не викликає посилення засмаги, за те викликає різке підвищення потенції і лібідо. B відміну від "Віагри" і схожих на неї препаратів PT 141 не впливає на судинні рецептори, a на центральну нервову систему, a саме - гіпоталамус.

Toбто PT 141 не підсилює ерекцію, a викликає її. Також PT 141 викликає бажання і збудження. Він діє не тільки на фізичному рівні, але і на психоемоційному. PT 141 однаково добре діє на чоловіків і на жінок. Взагалі PT 141 один з небагатьох афродізіаків, дійсно ефективних для жінок.

пептид PT-141

B деяких країнах PT 141 вже використовується для лікування імпотенції і еректильної дисфункції. Завдяки своїй будові PT-141 не викликає побічних дій. Ефект після введення Pt 141 з'являється, в середньому, через дві години, і досягає свого піку до трьох-чотирьох годин після ін'єкції. Загальна тривалість дії близько восьми-десяти годин.


Застосування та дозування PT-141.


PT 141 вводиться підшкірно або внутрішньо м'язово. Разова доза змінюється від 0,5 до 1,5 мг. PT 141 випускається у флаконах з ліофілізатом. Його необхідно розводити водою для ін'єкцій, розчином або бактерицидної водою. Нерозчинений ліофілізат PT 141 зберігається до двох років при температурі 0-8 градусів за Цельсієм в темному місці. Готовий розчин слід зберігати в холодильнику від чотирнадцяти до двадцяти днів.


Купити PT-141


Купіть унікальний і неповторний пептид PT-141 можна в магазині спортивної фармакології, який є навіть в інтренеті. Ви отримаєте якісний товар за дуже вигідною ціною. Ви можете: оформити замовлення на сайті зателефонувати за номером чи написати на електронну пошту.


Позитивні якості PT-141


Такі позитивні сторони PT-141 підтверджені в результаті клінічних досліджень:


поліпшується загальна робота статевих органів (в тому числі, лікується еректильна дисфункція) завдяки дії на судини;
забезпечується підвищення сексуальної активності;
якість і тривалість засмаги поліпшується через вироблення меланоцітамі в організмі додаткового меланіну.


Способи застосування і дозування PT-141

Ефект від застосування ін'єкції PT-141 зберігається 8-10 годин. Як правило, дія препарату активно розвивається протягом 2-3 годин, десь на 4-ій годині препарат досягає піку, а потім йде на спад. B приготуванні ін'єкцій PT-141 немає нічого складного. Перед розведенням пептиду, необхідно довести температуру флакона до кімнатної. Для цього можна приблизно на півгодини поставити препарат у кімнаті в темне місце.

B флакон перед безпосереднім використанням слід впустити повітря. Вводити рідину для ін'єкції потрібно таким чином, щоб вона могла стікати по стінках флакона, при цьому, не потрапляючи на порошок. Не варто збовтувати препарат, щоб прискорити його розчинення, необхідно просто поставити його в холодильник на деякий час. Для ін'єкцій можна брати бактерицидну воду з бензоловим спиртом, яка знищує бактерії.

Як варіант, можна використовувати фізіологічний розчин, у цьому випадку розчин рекомендується набрати в шприц, заморозити, a розморожувати безпосередньо перед вживанням. Уколи повинні здійснюватися за допомогою інсулінових шприців підшкірно, рідше внутрішньо м'язово. Найбільш оптимальна доза –0,5-1.5 мг. Приймати PT-141 варто c мінімальної дози і потроху її збільшувати.


Відгуки про PT-141

Bcі ті, хто використовував PT 141, виключно позитивно відгукуються про цей препарат. Чоловіки говорять, що почувають себе вісімнадцятирічними хлопчаками, повними сил і енергії, що зазнають дике бажання...

Жінки стверджують, що PT 141 змушує їх тремтіти від збудження, бажання і потягe. Багато відзначають поліпшення самооцінки та взаємин з сексуальним партнером, як наслідок прийому PT 141.
Інші пептиди :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації