СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕPEG-MGF


Пептид PEG-MGF (Пегілірований механічний фактор росту) - є варіантом IGF-1 (інсуліноподібний фактор росту), що призводить до збільшення м'язових клітин, необхідних для дорослих м'язів, продовжуючи можливість росту поза їх генетичної межі. Як і інші форми IGF-1, Пег Мгф (також відомий як IGF-1EC) котрий створює нові м'язові клітини, стимулює ріст м'язів, сприяючи затримці азоту і підвищення білка. Пегілірований МФР відрізняється від звичайної MGF, тим, що він пройшов процес "Пегірування", який розширює свою можливість напіврозпаду в організмі від 30 хвилин до декількох днів.


Де придбати PEG-MGF


пептид peg-mgf

Придбати PEG-MGF в Києві чи Львові не складе труднощів. Досить просто оформити замовлення через інтернет на сайті спортивної фармакології, або зателефонувати за номером телефона. І фахівці магазину із задоволенням проконсультують Bac. Купуйте PEG-MGF і Ви гарантовано отримаєте якісний товар, a разом з ним і розкішне, сильне тіло. Товар Ви можете отримати наступним чином: доставка транспортним перевізником по Україні здійснюється поштою.


Дозування PEG-MGF


Середня доза становить 500 мкг (можна розбити на 2 дозування в парні м'язи) в жировий прошарок на животі; частота 3 рази в тиждень. Багато говорять ставити за 1-2 години до тренування або відразу після тренування. Спробуйте і так і так, і визначте, як вам буде краще, просто під час тренування можуть сильно забитися м'язи якщо ввести препарат до тренування, що може перешкодити нормально і продуктивно позайматися в залі.


Kypc PEG-MGF


Найкраще механічний фактор росту взаємодіє c IGF. Є кілька моментів, на які варто звернути увагу при такій зв'язці. Кращий варіант, з чим ставити Пег це IGF DES, des локально в м'язи в дні тренувань, a потім на наступний день доза peg mgf. Вийде гарний синергічний ефект при такій зв'язці. Якщо ви знаходитесь на курсі AAC, то додавати DES немає необхідності, оскільки рівні інсуліноподібного фактору росту вже будуть підвищені.
Інші пептиди :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації