СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПозитивні якості та ефекти Oxytocin


Пептид Oxytocin – природний гормон, що виробляється в організмі людини і допомагає придушити вироблення кортизолу, який в свою чергу викликає руйнування м'язової і кісткової тканини.

Проблема в тому, що в жіночому організмі, за рахунок продуктивної діяльності яєчників і матки, Окситоцин виробляється в достатній кількості і його рівень менше підтриманий коливань. У свою чергу, чоловічий організм влаштований інакше, і запаси цього необхідного гормону потрібно постійно заповнювати. В іншому випадку, добитися бажаних результатів у спорті або бодібілдингу просто неможливо.

пептид oxytocin

Oxytocin секретується клітинними структурами гіпоталамуса, після чого накопичується в задньому відділі гіпофіза і потім надходить у кровотік. Науковці часто називають цю речовину гормоном любові. Молекулярна структура гормону складається з 9 амінів. Шість з них становлять кільце, утворене завдяки наявності дисульфідного мосту. Три залишившихся аміна утворюють хвіст, який замикається гліцінамідом.

Для атлетів найбільший інтерес цей препарат представляє завдяки здатності омолоджувати м'язові тканини. Крім цього препарат прискорює регенеративні процеси в м'язах. Крім цього пептид має антикатаболічну активність і здатний значно пригнічувати секрецію кортизолу.

Вчені встановили, що пептид сприяє поліпшенню психоемоційного стану чоловіків. Вважається, що гормон сприяє розвитку у людини почуття любові. Використовують препарат і в медицині для поліпшення пологів. Речовина справляє сильну стимулюючу дію на гладкі м'язи матки і тим самим покращує її тонус і підвищує скорочувальні здібності. Зазначимо додатково і той факт, що пептид є антагоністом вазопресину.

В ході досліджень також були виявлені й інші властивості препарату. Наприклад, при його використанні знижується почуття тривоги і людина відчуває себе захищеною у суспільстві партнера. Ефективний препарат і при боротьбі з аутизмом. При використанні в великих дозах, що абсолютно недоцільно, можуть проявитися такі побічні явища, як запаморочення і нудота. Після зниження дози всі вони швидко зникають. Відзначимо й те, що на Oxytocin 2mg ціна невисока.


Дія пептиду окситоцину


  • Нейтралізація наслідків стресів і перевантажень під час тренувань.
  • Підтримання позитивного емоційного фону.
  • Присутність достатньо фізичного збудження.
  • Формування стійкого стимулу до занять спортом і фізичної активності.
  • Швидке відновлення організму після тренувань і змагань.

Сьогодні ціна на окситоцин більш ніж приваблива, а ефект неможливо порівняти ні з яким іншим препаратом.

Пептид Окситоцин в ампулах і його регулярний прийом допомагає протистояти головному ворогові всіх спортсменів і бодібілдерів – кортизолу, який викликає руйнування м'язової тканини і сприяє небажаному відкладення підшкірного жиру.

Крім того, нестача Окситоцину в організмі спортсмена здатний знижувати його психоемоційний настрій, що самим безпосереднім чином впливає на хід тренувань і результат змагань.

Будучи повністю натуральним гормоном для організму людини, речовина не викликає звикання, не має протипоказань і побічних ефектів, у тому числі і віддалених. Тому купити Окситоцин і вести його прийом – це значить своєчасно подбати про стан свого здоров'я, тим самим забезпечивши собі високі досягнення в спорті і підвищивши якість життя в будь-якому віці.


Способи застосування і дозування Oxytocin


Препарат можна використовувати не тільки спортсменам, але й звичайним людям незалежно від статі.

Перед застосуванням вам необхідно розвести порошок точно також, як і при використанні інших пептидів. Препарат може вводитися внутрішньо м'язово або підшкірно. Атлети найчастіше використовують пептид для придушення секреції катаболічних гормональних речовин, а також для омолодження м'язових тканин.


Відгуки про Oxytocin


Так як цей препарат тільки що з'явився на нашому ринку, то Oxytocin 2mg відгуки зустрічаються вкрай рідко. Але деякі білдери вже випробували його і стверджують про високу ефективність, стосовно до омолодження клітинних структур м'язових тканин. Цей факт неодноразово підтверджений у ході наукових досліджень. Також препарат має досить потужний антикатаболічний вплив на організм.
Інші пептиди :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації