СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕMGF


Пептид Mgf (mechano growth factor) - механічний фактор росту. Один з ізомерів інсуліноподібного фактора росту. Цей ізомер утворюється в організмі в основному після виконання фізичної роботи. Mgf запускає процес поділу гліобластому (м'язових клітин) для того, щоб відновити м'язи, пошкоджені під час виконання важкої фізичної роботи. Це призводить до збільшення ваги і об'єму м'язів і швидкому їх відновленню.

Зниження рівня природного mgf в організмі, внаслідок віку чи хвороби, призводить до втрати м'язової маси. Сам по собі mgf вкрай нестійкий в організмі людини він руйнується протягом декількох хвилин. Тому всі сучасні пептиди mgf пегіліровані. Це означає, що до молекули mgf приєднана молекула поліетиленгліколю, що жодним чином не впливає на біологічні функції mgf, зате дозволяє йому функціонувати і не руйнуватися в організмі декілька днів. Крім збільшення м'язової маси і прискорення після тренувального відновлення mgf володіє і іншими ефектами, такими як: збільшення витривалості, зниження відсотка жиру в організмі, підвищення рельєфності і ймовірності мускулатури.

пептид mgf

Mgf здатний стимулювати ріст нових кровоносних судин в м'язовій і кістковій тканинах, стимулювати проліферацію (розмноження) клітин кісткового мозку, стимулювати регенерацію тканин всього організму. Mgf знижує рівень поганого холестерину, a також володіє нейропротекторними та імуностимулюючими властивостями.


Основні ефекти від прийому Mgf:


Ріст м'язів;
Поліпшення роботи імунної системи;
Поліпшення роботи серця.


Побічні ефекти Mgf:


свербіж і припухлість у місці введення, пощипування кінчиків пальців (рідко), можлива кровотеча з носа уповільнення процесів мінералізації і диференціація остеобластів. Mgf може прискорювати процес міграції ракових клітин. Тому не рекомендується приймати людям, що мають підозри на рак. Якщо таких підозр немає, то не варто побоюватися . Сам по собі пептид mgf викликати розвиток раку не може.


Kypc механічного фактора росту:


Розбавити флакон 2 мл ін'єкційної води і ставити інсуліновим шприцом локально в м'язи по 200 мкг зразу після тренування. Підшкірно в живіт не ставимо, оскільки із-за малого періоду напіврозпаду, він просто не встигне дійти до ваших м'язів.


Застосування і дози Mgf:


MGF вводиться щодня підшкірно або внутрішньо м'язово. B кількості 100 - 200 мкг. B тренувальні дні ін'єкції краще робити відразу після тренування. B сухому вигляді mgf зберігається до двох років у холодильнику. B розчиненому - до двадцяти днів, також у холодильнику. Розчиняти mgf слід фізіологічним розчином, водою для ін'єкцій або бактерицидної водою.


Відгуки прo MGF

Всі атлети, які приймають mgf, відзначають стійкий набір якісної м'язової маси, без побічних ефектів, характерних для анаболічних стероїдів, без набору зайвої рідини, але зі зниженням відсотка підшкірно жиру, збільшенням рельєфності і венозності. Особливо відмічається малий відкат - не більше 10 відсотків. Це відмінний показник. Наприклад, при прийомі анаболічних стероїдів, після курсовий відкат складає від тридцяти до сімдесяти відсотків.


Купити MGF (Механічний фактор росту)

Ми пропонуємо вам купити пептид mgf в інтернет магазині. Можна в наших рекламодавців, а можна і в інших, вибирайте надійні магазини, котрі на ринку не один рік. Щоб вас не обманули і не продали підробку чи не кинули на гроші. Купіть пептид mgf зараз і станьте на крок ближче до побудови тіла своєї мрії.
Інші пептиди :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації