СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕMelanotan 2 спрей для засмаги


Як добитися ідеально рівної засмаги, не проводячи при цьому довгий час в солярії або під відкритим небом? Вирішення проблеми можна знайти за допомогою пептиду Меланотан 2: спрей для носа, що активізує вироблення меланіну допоможе прийти до ідеального тону шкіри за короткий період!

Меланотан 2 спрей для засмаги

Меланотан 2 — косметичний продукт, який повністю безпечний для організму, але, в деяких випадках, може викликати алергічну реакцію. Безпека пептидів вже давно підтверджена медичними дослідженнями: цей клас речовин стимулює вироблення певних елементів в організмі і дозволяє точково впливати. Пептиди застосовуються у спорті та медицині. Застосовуючи Меланотан 2 у вигляді спрею, Ви стимулюєте організм до поступової засмаги — короткі ультрафіолетові ванни в солярії чи на сонці, які потрібні для появи ефекту, не будуть страшні навіть для самої чутливої шкіри. Крім цього, пептид поліпшить загальний стан організму і активізує спалювання жирових клітин.


Інструкція по застосуванню Melanotan 2 спрей


Меланотан 2 існує у двох видах: ін'єкційному і у вигляді спрею. Перший вид підходить далеко не всім — складність застосування і страх уколів ставлять нездоланний бар'єр на шляху до ідеальної засмаги для більшості людей. Спрей застосовується назально — не має ні запаху, ні смаку, він стане просто ідеальним рішенням! Інструкцією передбачено по два впорскування в кожну ніздрю всім, чия вага складає менше 100 кілограм. Якщо ж вага перевищує цю позначку, то рекомендовано збільшити дозу до 4 впорскувань. Флакон Меланотан 2 містить запас речовини на 20-денний курс, в той час як оптимальним вважається 15-денний.


Відгуки прo Меланотан 2 спрей


Лінійка даного препарату вже давно представлена на ринку і успішно зарекомендувала себе: покупці відзначають ефективність і безпеку використання. Однак була відзначена незрівнянно більша ефективність ін'єкцій: спрей дає якісний і рівномірний загар, але не настільки яскравий, як його колега.


Купити Меланотан 2 спрей


Купити Меланотан 2 спрей краще в перевіреному інтернет-магазині спортивної фармакології! Автентичність кожної упаковки можливо перевірити через сайт виробника. Купити Меланотан 2 ми окремо рекомендуємо людям c непереносимістю ультрафіолету: пептид захистить Вашу шкіру і дозволить блищати засмагою весь пляжний сезон! Ви можете купити Меланотан 2 спрей з доставкою по всій Україні, доставка відбувається з допомогою поштового перевізника.
Інші пептиди :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації