СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕMelanotan I


Melanotan I ( MT 1) - синтетичний пептид, варіант пептидного гормону, який називається альфа-меланоцит стимулюючий гормон або MSH, який природним чином виробляється в організмі і відповідає за стимулювання меланогенеза, процес пігментації шкіри. Альфа-МСГ активізує певні рецептори меланокортина в процесі надання його наслідків.

Дійсно, MSH також надає потужний вплив на метаболізм ліпідів, апетиту та сексуального лібідо. B результаті Melanotan-1 безпосередньо впливає на засмагу шкіри. B той час як Melanotan 2 і PT 141 були вивчені в якості потенційного засобу для лікування сексуальної дисфункції, Melanotan-1 був широко досліджений для використання в захисті від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання сонячного світла із-за його меланогенеза-стимулюючих властивостей.

Обидва Melanotan 1 і Melanotan 2 є аналогами пептидного гормону альфа-меланоцит гормон (а-МСГ), які мають тенденцію викликати загар шкіри. Melanotan-1 не є селективним агоністом рецепторів меланокортину (MC1R, МС3-5R). B якості аналога а-МСГ, механізм його дії є біомімікрія природного процесу засмаги шкіри.


Пептид Melanotan 1

Основний ефект Melanotan 1:


  • Більш ефективно і цілеспрямовано діє на засмагу;
  • Жодним чином не впливає на сексуальний потяг (лібідо);
  • Не володіє анарексичною властивістю;
  • Безпечний для організму.

Де купити Melanotan 1


Купити Melanotan 1 ви можете в інтернет магазині спортивної фармакології, тепер це може зробити будь-хто, не тільки жителі столиці, але будь-хто з різних куточків нашої неосяжної батьківщини. Зробити це не складе ніяких труднощів! Оформіть заявку або зателефонуйте за номером вказаним на сайті, і ви отримаєте якісний меланотан 1 в найкоротші терміни!


Дозування Melanotan 1:


  • 100 кілограм і більше – то оптимальна дозування меланотана 1 буде становити 1 мг;
  • від 75 до 100 кілограм – доза буде меншою, a саме 750 мкг один раз на день;
  • від 50 кг до 75 – ідеальна дозування melanotana 1 буде дорівнює 0.5 мг в день.

На 10 мг Melanotan 1 використовується 2 мл ін'єкційної або бактерицидної води. Хотілося б додати про melanotan 1 . Пройшовши 3 фази клінічних досліджень, Melanotan 1 схвалений для застосування на людях під торговою маркою Scenesse. Не має побічних ефектів, безпечний і часто застосовується для лікування і терапії захворювань, пов'язаних c пігментацією.
Інші пептиди :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації