СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕIGF-1LR3


Пептид IGF-1LR3 являє собою препарат, отриманий із природного інсуліноподібного фактору росту. Надаючи безпосередній вплив на клітинний метаболізм, він блокує вільне надходження глюкози в клітини, змушуючи організм людини переробляти власну жирову тканину.

Крім того, інсуліноподібний фактор росту IGF впливає на м'язову тканину організму, анаболічну дію, посилюючи природний синтез білка і сприяючи кращому засвоєнню поживних речовин клітинами які надходять в організм, що покращує загальний стан людини і її самопочуття.


 пептид IGF-1LR3

 

Дія пептиду ІФР (інсуліноподібний фактор росту)


  • Активний ріст сухої м'язової тканини.
  • Скорочення кількості підшкірного жиру.
  • Нормалізація функцій нервових клітин і їх швидке відновлення.
  • Благотворний вплив на роботу серцево-судинної системи.

Купити IGF і вести його регулярний прийом показано наступним категоріям:


бодібілдерам, які хочуть набрати м'язову масу і позбутися від підшкірного жиру;
спортсменам, яким необхідно збільшення власних силових показників.

Особливо актуальне застосування інсуліноподібного фактору росту під час інтенсивних фізичних навантажень і тренувань, наприклад, перед змаганнями. Тому купити IGF-1LR3 в цей період – це значить забезпечити собі швидке і ефективне відновлення всього організму і його функцій.


Побічні явища і протипоказання


Проведені клінічні випробування та відгуки про IGF-1LR3 свідчать про повну безпеку препарату. Завдяки своєму натуральному походженню, інсуліноподібний фактор росту не викликає ні яких побічних ефектів і може виступати як природний допінг для організму людини.

Єдине попередження – беручи пептид IGF-1LR3, необхідно суворо дотримуватися інструкції і рекомендованої дози.
Інші пептиди :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації