СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕHGH 176 19


Жироспалювач пептид hgh 176 191 2 mg. Фрагмент працює, імітуючи шлях природного гормону росту, який регулює жировий обмін, але без шкідливого впливу на рівень цукру в крові. Як і гормон росту, він стимулює ліполіз (розщеплення жиру) і гальмує ліпогенез (перетворення нежирних харчових матеріалів в жирові відкладення).

Це підтвердилося, як у лабораторних випробуваннях на тваринах, так і на людині. Мабуть самий кращий жироспалювач на даний момент, результати застосування hgh 176 191 будуть помітні вже через кілька тижнів. Нижче ми радимо найоптимальнішу схему прийому препарату.


Купити HGH Frag 176 19


пептид для схуднення HGH 176 191

Придбати препарат у інтернет магазині спортивної фармакології Ви можете зручним для вас способом: Оформіть заявку на сайті, і з вами зв'яжаться для підтвердження замовлення. Надішліть замовлення на пошту чи зателефонуйте по телефону. Дівчата, якщо ви хочете швидко схуднути, то даний пептид те, що вам потрібно. Адже на даний момент, ще поки не придумали кращого жироспалювачу для жінок!


Доставка


Придбати продукцію ви зможете з будь-якої точки України. Доставку продукції відправлять транспортною компанією, поштою.


Ціна на hgh 176 191


Ціна на пептид hgh 176 191 може відрізнятись в залежності від фірми виробника, якщо дуже сильно дешева в порівнянні з іншими магазинами, то краще не купляйте, а то є ризик попасти на підробку. Компанія HubioPharm - світовий лідер у галузі спортивної фармакології. Це означає, що ви отримуєте продукт, зроблений на самому сучасному обладнанні провідними фахівцями галузі.


Властивості hgh 176 191


Ефективність пептиду, як жироспалювача, пов'язана з його здатністю, обходити рецептори гормону росту і впливати безпосередньо на бета-3-андрорецептори. Завдяки цьому і починаються процеси жироспалювання. Опинившись в організмі, пептид починає відразу працювати і при цьому не проявляється інсулінова резистентність. Якщо говорити простіше, то HGH 176-191 не впливає на рівень цукру.


З основних ефектів препарату слід відзначити:


 • Володіє потужними жироспалюючими властивостями;
 • Гальмує процеси старіння;
 • Сприяє омолодженню шкірного покриву і волосся;
 • Підвищує енергійність спортсмена;
 • Зміцнює скелетні кісткові тканини;

Необхідно зауважити, що підвищення жироспалювального ефекту, при вживанні пептиду слід дотримуватися низькокалорійної програми харчування. Дуже важливою особливістю HGH 176-191 для бодібілдерів є відсутність катаболічних процесів при використанні засобу.


Kypc і дозування HGH 176 19

При використанні пептиду слід строго дотримуватися дозування, які залежать від режиму тренувальних занять. Середня добова доза становить від 250 до 1000 мікрограмів. Цикл застосування препарату має тривати від двох до трьох місяців. Ін'єкції слід робити в перервах між прийомами їжі, a також необхідно вживати більше протеїнів. Існує дві схеми вживання HGH 176-191, в залежності від розкладу тренувальних занять.


B період тренувань:


 • Дозування 200 мікрограмів застосовується за одну годину до сніданку;
 • 200 мікрограм – за одну годину до обіднього прийому їжі;
 • 200 мікрограм – за 30 хвилин до початку тренувального заняття.

B період відпочинку:


 • 200 мікрограм - за одну годину до сніданку;
 • 200 мікрограм – за одну годину до обіду;
 • 200 мікрограм – перед відходом до сну.

Побічні ефекти HGH 176 19


Відразу слід сказати, що препарат абсолютно безпечний для організму. Навіть при збільшенні доз побічні ефекти зафіксовані не були. Однак слід зауважити, що ефективність HGH 176-191 зі збільшенням доз не підвищується.


Відгуки про HGH 176 19

Вже не перший рік спортсмени всього світу користуються даним пептидом. Відгуків накопичилося безліч. Основні висновки, які можна зробити спираючись на багаторічний досвід: пептид HGH є найпотужнішим жироспалювачем при дотриманні дозувань побічні ефекти відсутні препарат добре поєднується c cjc і GHRP. Хватить роздумувати, пора вже купити HGH 176 191 frag, a разом з ним отримати гарне, струнке тіло своєї мрії.
Інші пептиди :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації