СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕHexarelin


Пептид Гексарелін (Hexarelin) - це структурний аналог GHRP-6, має такий же принцип дії і розрахунок дозування. Ефект від застосування препаратів схожі, вони є взаємозамінними. Пептид Hexarelin має відміну від свого аналога, яке полягає в тому, що не підсилює ріст гормону греліну і таким чином не впливає на збільшення апетиту.


Опис Hexarelin


Пептид Гексарелін

Перший релізінг-пептид гормону росту був синтезований в 1980 році. В науку він увійшов під назвою РПГР-6. Клінічні дослідження довели здатність даного пептиду впливати на гіпофіз, сприяючи вивільненню натурального гормону росту. Але в якості побічного ефекту від використання РПГР-6 було виявлено підвищення рівня пролактину і кортизолу. При цьому доза понад 100 мкг сприяла лише незначного підйому рівня, а доза нижче 100 мкг взагалі не чинила ніякого впливу на рівень даних гормонів.

Пізніше був відкритий більш дієвий релізінг-пептид РПГР-2, а ще через деякий час синтезовано найсильніший з пептидів — гексарелін. Структурно гексарелін багато в чому нагадує РПГР-6, але, на відміну від останнього, він не збільшує рівень гормону греліну. З цієї причини прийом гексареліну не супроводжується посиленням апетиту. Навпаки, цей пептид має властивості, що роблять його схожим з синтетичним гормоном росту. Він також сприяє зменшенню жирових відкладень, покращує стан суглобів, стимулює ріст м'язових волокон.


Спосіб застосування Гексареліну


Гексарелін слід приймати по 100-200 мкг х 3 р. на день протягом 4-8 тижнів, далі радять робити перерву тривалістю 2-4 тижні, потім можна повернутися до прийому. Для досягнення найкращого позитивного ефекту радять приймати Геракселін в поєднанні з CJC-1295 (DAC) 1000 мкг, двічі на тиждень або зі звичайним CJC-1295 по 100-200 мкг 3 р. в день.

Як зазначалося раніше, головним недоліком Гексареліну виступає його стимуляція вироблення пролактину і кортизолу, дія пролактину усувають прийняттям агалатеса (500 мг двічі в тиждень) або бромокриптину кожен день, кортизол навпаки пригнічують введенням інсуліну або вживанням манінілу (інсулін вживають у будь-якому випадку, щоб розкрити потенціал гормону росту). Також на курсі пептидів доцільно приймати гормони ендокринної залози 25-50 мкг l-тироксину (Т4) на день. Геракселін, як і гормон росту, можна вживати за комбінованою схемою, поєднуючи зі стероїдами.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації