СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕГонадорелін


Пептид Гонадорелін (Gonadorelin) – гормон, що виробляється організмом. Він знайшов широке застосування в спорті для відновлення організму після анаболічних циклів. Дізнайтеся про особливості препарату, його властивості та способи використання. Гонадорелін синтезується в організмі. Його основним завданням є регулювання виробництва фолікулостимулюючого і лютеїнізуючого гормонів. Пептид Gonadorelin володіє аналогічними c природним гормоном властивостями і впливом на організм.


Властивості пептиду Gonadorelin | Гонадорелин


Пептид Гонадорелін

Пептид Гонадорелін справляє на організм пульсуючий вплив. Препарат стимулює гіпофіз до виробництва ЛГ і ФСГ. Препарат випускається у таблетованій і ін'єкційній формах, але найбільш ефективним є другий. Це пов'язано з тим, що в шлунково-кишковому тракті пептид засвоюється значно довше, ніж при внутрішньо м'язовому введенні. Також слід зазначити, що Gonadorelin володіє малим терміном напівжиття, що становить близько однієї години. Серед ефектів, вироблених пептидом на організм, слід відзначити:

  • Нормалізує рівень природного чоловічого гормону в організмі;
  • Стабілізує роботу статевої системи;
  • Підвищує лібідо;
  • Стимулює сперматогенез.

Kypc і дозування Gonadorelin


B силу певних особливостей самого пептиду, курс його використання також має свої нюанси. Необхідно сказати, що атлетами використовуються дві схеми вживання Gonadorelin. Суть першого методу полягає в періодичному вживанні пептиду, a друга схема передбачає безперервний цикл.

Також слід зауважити, що приймати пептид краще після курсу анаболіків, для прискорення відновлення організму. Дозування препарату повинні вибиратися залежно від індивідуальних особливостей організму спортсмена. Середня доза становить від 1 до 2 мікрограмів на кожен кілограм ваги тіла атлета. Ін'єкції слід робити не більше чотирьох разів протягом доби.

Перевищувати кількість щоденних ін'єкцій та дози пептиду не слід, так як можуть виявитися побічні ефекти.


Побічні ефекти Gonadorelin


Так як препарат повністю ідентичний природному гормону, то при дотриманні зазначених вище дозувань він абсолютно безпечний. При збільшенні доз можлива нудота, діарея, поява больових відчуттів у суглобах. При виникненні побічних ефектів необхідно зменшити дозу та частоту прийому пептиду. Слід зауважити, що перевищення дозувань не зробить застосування пептиду більш ефективним. Таким чином, дотримуючись викладених вище рекомендацій, ви будете позбавлені від всіх негативних моментів, пов'язаних з використанням пептиду Gonadorelin.
Інші пептиди :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації