СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕGHRP-6


28 амінокислот в єдиній зв'язці для різнобічного розвитку і зміцнення організму спортсмена — ось що таке пептид GHRP-6! Препарат стимулює вироблення гормону росту, a також покращує апетит — тренування дадуть новий результат і фізична підготовка перейде на якісно новий рівень.
Будучи новим рішенням на ринку, пептид GHRP-6 вже пройшов всебічні дослідження, в ході яких була виявлена повна безпека препарату — згідно з висновками фахівців, ризик отримання негативних наслідків дорівнює абсолютному нулю!


Ефекти пептиду GHRP-6


пептид GHRP-6

Компоненти GHRP-6 підбиралися виходячи з прагнення авторів створити комплексний продукт, який замінить різні препарати і не буде нести в собі ризиків для спортсмена. Пройшовши курс пептидів, Ви відзначите наступне:

  • Якісне поліпшення імунітету;
  • Скорочення небажаних жирових відкладень;
  • Збільшення швидкості росту м'язів;
  • Збільшення загальної сили організму;
  • Підвищення апетиту;
  • Зміцнення кісток;
  • Загальне омолодження організму.
  • Позитивні якості пептиду GHRP-6

Відсутність побічних ефектів — головне, на що варто орієнтуватися при виборі препарату подібного роду. GHRP-6 відноситься до таких, a також приводить в порядок імунну систему людини і робить благотворний вплив на печінку. Препарат може бути призначений лікарем навіть дітям завдяки цим властивостям і стимуляції росту організму.

Пептид GHRP-6 однаково підходить як чоловікам, так і жінкам. Застосування пептиду GHRP-6 і його дозування багатьох, особливо початківців, спортсменів бентежить у застосуванні стимуляторів росту потреба ставити їх у вигляді уколів. Хтось боїться це робити, когось не зрозуміють родичі. Пептид GHRP-6, крім можливості внутрішньо м'язового застосування, можна приймати трансбуккально — розсмоктуючи під язиком!

Безумовно, внутрішньо м'язове введення інсуліновим шприцом призводить до більш швидкого розщеплення, однак і другий метод дієвий. Препарат для застосування повинен бути кімнатної температури — нагрійте його і впустіть в ампулу GHRP-6 повітря. Варто зазначити, що не можна допускати потрапляння розчинника на порошок і збовтувати препарат.

Фахівці рекомендують приймати GHRP-6 три рази в день: вранці за півгодини до прийому їжі, за півгодини-годину перед відходом до сну, a також за півгодини до тренування. Оптимальний курс 1-2 місяці, в іншому разі препарат викликає звикання і позитивна дія зійде нанівець. Суворо дотримуйтеся запропонованого дозування!
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації