СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕDSIP


Пептид DSIP призначений для поліпшення якості сну, що має велике значення для спортсменів. Познайомтеся з властивостями препарату і дізнайтеся про його застосування.


Де купити DSIP


Препарат по своїми властивостями повністю ідентичний пептиду, який синтезується в організмі. Його вплив на організм пов'язано з дельта хвилями, завдяки чому нормалізується якість сну. Також DSIP надає позитивний вплив на кровообіг, обмін речовин і функціональні здібності людини. Завдяки здатності знижувати вплив гормональної системи на наднирники, пептид має антистресовий ефект.

пептид dsip

Це пов'язано з різким зниженням виробництва глюкокортикоїдів. Зазначимо антивірусні властивості DSIP. В структуру пептиду входить дев'ять амінів, що визначають властивість препарату. Поки DSIP є єдиним нейропептидом, ген, якого вченим не вдалося виявити. З цієї причини точно не відомі причини синтезу ендогенної речовини. В надійному інтернет магазині ви можете купити dsip безпечно і швидко.


Ціна на DSIP


Вчені встановили, що пептид взаємодіє з певними ділянками головного мозку і активує фазу глибокого сну. Зауважимо, що препарат починає швидко працювати після введення. В порівнянні з більшістю сучасних снодійних засобів, пептид абсолютно безпечний, не містить такі речовини, як, скажімо, барбітурат. Препарат виділяється з організму певних тварин і є натуральною речовиною.

Також зауважимо, що технології його отримання досить дешеві і з цієї причини ціна dsip невисока. Завдяки застосуванню пептиду ви позбудетеся від частих пробуджень, і ваш організм зможе повноцінно відпочити. Також це дозволяє ефективно усувати стреси, синтезувати в достатній кількості серотонін, підтримувати необхідний рівень глюкози в крові і т. п. Цікавою особливістю DSIP є йогоо здатність пригнічувати активність опіатних рецепторів, що призводить до зупинки розвитку нарко - і алкозалежності.


Відзначимо і другі властивості препарату:


Посилюється вплив соматотропіну на організм.
Підвищується якість сну.
Нормалізується тиск крові.
Підвищується швидкість відновлення всіх систем організму після фізичних навантажень.
Знижує кількість метастазів.
Прискорюється секреція ендогенного чоловічого гормону росту.
Ефективно пригнічує вплив вільних радикалів на організм.
Сповільнюються процеси старіння клітинних структур усіх тканин.


Вводити DSIP необхідно по аналогії з іншими пептидами – внутрішньо м'язово або підшкірно. Приймати препарат слід один або два рази протягом доби. При одноразовому прийомі доза становить 200 мікрограм. При використанні DSIP двічі на день допускається збільшення добової дози до 750 мікрограм. Якщо ви застосовуєте пептид один раз в день, то вводити його необхідно за 1 або 3 години до сну. Якщо ж DSIP двічі використовується, то перший прийом необхідно зробити за 3-5 годин, а другий за 1-3 до початку сну. Препарат працює протягом восьми годин, а тривалість його курсу становить від одного до трьох місяців.

Також бажано перших декілька тижнів вводити препарат щодоби, а потім частота ін'єкцій може бути знижена до одного разу кожен другий день. Так, як препарат володіє достатньою потужністю, то необхідність його комбінування з іншими засобами відпадає. Вам цілком достатньо буде провести соло цикл DSIP, щоб отримати необхідний результат.


Відгуки


Багато людей страждає порушенням режиму сну, і по цій причини ви швидко знайдете dsip відгуки. З них ви довідаєтеся, що пептид працює, причому дуже добре. Також люди котрі використовували даний препарат відзначають його повну безпеку і доступну вартість.
Інші пептиди :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації