СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕAICAR


Пептид AICAR являється є амід-спряженим нуклеозидом, близьким аналогом аденозину. Це проміжний продукт інозінмонофосфата – агоніста АМПК. Його непатентована назва в міжнародних кругах – акадезин. Випускається AICAR китайською компанією St Biotechnology Co, яка відома серед атлетів якісною пептидною продукцією.

Даний препарат належить до генного допінгу, тобто по дії ця речовина разюче відрізняється від звичайного допінгу. Відміну в тому, що генний допінг в першу черги впливає на гени, викликаючи корисні поліпшення, наприклад: розвиток мускулатури, приріст силових показників і витривалості, підвищення працездатності і ін. Так що цей препарат є відмінним вибором для спортсменів у легкій атлетиці, бійців.


Ефекти пептиду AICAR


Пептид AICAR

Найбільш значущі ефекти, що проявляються в AICAR спорті:

  • посилення ефективного обміну речовин;
  • збереження м'язів на високому тонусі;
  • підтримання спортивної форми, причому навіть без тренувань;
  • утримання м'язової маси;
  • збільшення загальної витривалості.

Позитивні якості AICAR


Крім збільшення фізичних показників, AICAR сприяє перетворенню жирових відкладень в енергію. Це поєднання робить препарат AICAR важливою складовою сушки для спортсменів. Пептид AICAR корисний для людей, які із-за поточного стану здоров'я або через простий брак часу не займаються регулярними тренуваннями.

Важлива позитивна якість AICAR: відсутність транквілізуючих і яких-небудь психостимулюючих властивостей, він не викликає ні фізичної, ні психологічної залежності. Також треба зазначити, що пептид AICAR імовірно розробляли для використання при операціях аортокоронного шунтування в цілях профілактики реперфузії. В даний час AICAR застосовують для лікування лімфобластної лейкемії, при цукровому діабеті і інш.


Застосування AICAR і його дозування


Схема прийому AICAR багато в чому залежить від ситуації. Вводити пептид AICAR варто у вигляді підшкірних або внутрішньо м'язових ін'єкцій. У випадку, якщо регулярні тренування відсутні, тоді оптимальна разова доза – 100 мг, вводиться через день. Тривалість курсу – максимум 30 днів.

Застосовувати AICAR при наявності регулярних тренувань рекомендується з більшою частотою, але в набагато менших дозах: 15-20 мг препарату щодня. Kypc застосування -30 днів. Потім потрібно робити перерву в декілька місяців і прийом пептиду AICAR можна буде повторити. Но при цьому не рекомендується більше 3 курсів протягом року.
Інші пептиди :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації