СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОксандролон соло перший курс на суху масу


В курс входить Oxandrolon 200 таблеток по 10 мг, діюча речовина – Oxandrolonum і Clomed 20 таблеток по 50 мг, діюча речовина – Clomiphene.


Тривалість курсу – 5 тижнів

Тривалість після курсової терапії – 3 тижні


Курс оксандролон соло підійде новачкам і жінкам, охочим зробити свою мускулатуру більш рельєфною, а також набрати 2-3 кг сухої м'язової маси. Крім того, цей стероїд відмінно підходить жінкам (їм, на відміну від чоловіків, ПКТ не вимагається). Протягом курсу оксандролон приймається в кількості 6 таблеток щодня (2 вранці, 2 перед тренуванням або ввечері, 2 на ніч). Дозування для дівчат – 10-20 мг на день.

Після скасування даного препарату необхідно почати після курсову терапію, яка полягає в прийомі Кломіду за наступною схемою – 1 таблетка на день протягом 20 днів. Антиестрогеновий препарат Кломід зв'язується з естрогеновими рецепторами в гіпофізі і яєчках, тим самим негативний вплив естрогенів на вироблення ендогенного тестостерону. Паралельно з Кломідом можна протягом 3-4 тижнів приймати Трибулус.


Відгуки про курс Оксандролон соло


Кус оксандролону дозволяє зменшити жировий прошарок і незначно збільшити м'язову масу, надавши їй рельєфність.

Оксандролон не перетворюється на естроген, тому не викликає такі побічні ефекти, як гінекомастія, набряки і формування жирового прошарку по жіночому типу. Крім того, цей стероїд володіє слабкою андрогенною активністю, тому практично не викликає такі побічні ефекти, як акне і випадання волосся.

Це робить його одним з найбільш безпечних оральних стероїдів, а також відмінним вибором для жінок.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації