СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОсобливості одягу для бігу


Біг - це вид спорту, який не вимагає значних витрат на екіпіровку. Але це не означає, що потрібно займатися ним у повсякденному одязі. Провідні спортивні бренди випускають спеціально колекції одягу для бігу. Покупець може знайти екіпіровку як теплою, так і для холодної погоди.

особливості одягу для бігу

Особливу увагу потрібно звернути на майку для бігу. Багато людей вважають, що краще купувати виріб з натуральних матеріалів, наприклад, з бавовни. Це велика помилка, адже бавовна вбирає піт і довго не сохне. У результаті спортсмен може захворіти, займаючись в мокрій футболці. Професійний одяг для бігу складається із спеціального синтетичного матеріалу, який відмінно відводить піт від поверхні шкіри і виводить його назовні. Такий матеріал швидко сохне і не створює дискомфорту. Він дозволяє шкірі бігуна "дихати" і забезпечує провітрювання тіла. При цьому синтетика, яка використовується при виготовленні спортивного одягу, безпечна для здоров'я.

Ретельно варто підійти і до вибору кросівок. Не треба купувати першу вподобану модель. Кросівки повинні відрізнятися не тільки естетичністю. Головна властивість спортивного взуття - зручність, комфорт і функціональність. Варто вибирати моделі на товстій підошві з хорошою амортизацією.

Краще придбати взуття, яке буде трохи більше. Наприклад, якщо людина носить 40-ий розмір, то йому треба вибрати розмір 40,5. В спортивних колекціях неважко знайти підходящі кросівки. Якщо взуття не буде трохи більше за розміром, то кінчики пальців можуть ударятися об носок при бігу. Це загрожує травмами.

Одяг для бігу в літній час зазвичай двошаровий. Для зими варто придбати термобілизну і тришаровий одяг. Це захистить бігуна від застуди та інших неприємностей. Обов'язково потрібно простежити, щоб на екіпіровці були світло відбиваючі смужки. При необхідності варто пришити їх самостійно.
Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації