СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОливкова олія для схуднення


В якості профілактики при серцевих захворюваннях можна випивати по дві столові ложки оливи з оливок щодня. Дія оливкової олії така:


1. Зниження рівня холестерину,

2. Зниження рівня ліпопротеїнів.


оливкова олія

У 2003 році було проведено дослідження чи діє оливкова олія на зниження ваги, при вживанні її щодня. Результат дослідження показав, що олія з оливок прекрасно бореться з несподівано виниклим апетитом. Досить буде для насичення з'їсти шматочок чорного хліба, просоченого маслиновою олією. Пропонували їсти чорний хліб, що намазали вершковим маслом і з оливок.

Результат на обличчя, 23 % тестованих їли по кількості менше хліба з олії з оливок, чим ті які їли хліб з вершковим. Жири, які є у складі оливок не дають набрати зайву вагу, оскільки вони швидко засвоюються і насичують, якщо порівняти з іншими жирами.

Це твердження правильне. Американці навіть додатково перевірили дію моно ненасичених жирів на організм гризунів. При аналізі жирової тканини у гризунів спостерігалося їх зменшення. Гризуни, які споживали насичені жири, набрали у вазі.

Пройшов рік і усе тепер точно доведено, що моно ненасичені жири позбавляють від надлишку ваги, навіть краще чим дотримання дієти, що виключає усі жири. За даними вчених якщо внести корективи у своє харчування і усі жири замінити на моно ненасичені, то навіть при не активному способі життя, можливо позбавитися від жирових відкладень.

А якщо в комплексі використовувати і оливкову олію і заняття спортом і правильне харчування ви зможете досягти найбільш кращих результатів в схудненні і при тому за короткий час.


Вміст ст. л. олії з оливок:


199 калорій,

13,5 грам жиру,

2 грами насиченого жиру,

10 грам моно ненасиченого жиру,

1,5 грама поліненасиченого жиру,

2 міліграм вітаміну Е.


Що необхідно робити при виборі методу схуднення за допомогою оливи з оливок:


Щодня випивайте по дві великі ложки олії з оливок перед сніданком. Навіть якщо не вийде схуднути зовнішній вигляд ваш покращиться. Маслинова олія корисна для волосся, нігтів, ви станете молодші.


Поради при використанні оливкової олії для схуднення:


1. Консерви оливок у своєму вмісті мають 7 % масел.

2. Олію з оливок необхідно зберігати при мінусовій температурі.

3. При 15-20 градусах олія повертає колір і смак.

4. Зберігати маслинову олію необхідно в темному посуді, бажано пластмасі.

5. Не залишайте олію відкритою.

6. Маркіровки light або mild на пляшках означають очищення маслинової олії. Не плутайте це з вмістом жиру.

7. Маркіровки virgin і extra virgin говорять про те, що на них не можна смажити.

8. Якщо при готуванні оливкова олія задимілася - вона не придатна для споживання.

9. Термін придатності оливкової олії до 6 місяців.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації