СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕNorditropin Nordilet


Нордітропін норділет (Norditropin Nordilet) являє собою багаторазовий шприц-ручку, заповнену розчином соматропіну в дозуваннях діючої речовини: 5, 10 або 15 мкг. Соматотропін являється гормоном, котрий виробляється в гіпофізі людини.

Його ще називають гормоном росту, оскільки саме його нестача в дитячому організмі викликає таке захворювання як гіпофізарна карликовість. Нордітропін норділет виробляється з використанням досягнень сучасної генної інженерії. Його отримують за допомогою бактерій E. Coli, в які впроваджується рекомбінантний ДНК гормону росту. Препарат має реєстрацію лікарського препарату на території України, тому нордітропін купити можна в аптечній мережі правда тільки по рецепту.


Де купити Нордітропін


Norditropin Nordilet

Склалась досить стійка думка, що препарати, що містять соматотропін, a зокрема нордітропін можна купити тільки на «чорному» ринку. Ця думка повністю не відповідає дійсності. B даний час купити нордітропін можна в інтернет-магазинах спортивної спрямованості і в інтернет-аптеках, оскільки він повністю легальний на території нашої країни.


Відгуки прo Нордітропін


На спеціалізованих спортивних форумах можна знайти відгуки, котрі характеризують нордітропін. B першу чергу відзначається зручність використання препарату нордітропін норділет, який має вигляд багаторазової ручки-шприца. Також при курсовому прийомі і виконанні графіку тренувань y атлетів відзначалося збільшення м'язової маси з одночасним поліпшенням рельєфу тіла. «Сушка» тіла на тлі прийому препарату відбувалася з більшою швидкістю і інтенсивністю.


Ціна на Нордітропін


Лікарський препарат Norditropin Nordilet, ціна якого залежить від дозування, має більш високу вартість, ніж інші препарати, що містять соматотропін. Це обумовлено тим, що нордітропін норділет визнаний ліками, a також тим, що він випускається у вигляді зручного шприц-ручки, призначений для багаторазового використання.
Аналоги цього гормону росту :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації