СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩоденник харчування


Найперше, що вас попросить зробити грамотний дієтолог, - завести щоденник харчування. Це може бути окремий зошит, блокнот або ж виділене місце в щоденнику. Після кожного прийому їжі (навіть якщо це був маленький перекус) ви повинні все докладно записати.

В ідеалі ввечері ви повинні підрахувати калорії спожитої їжі і...здивуватися, як багато жиру знаходиться в горішках, якими пригостила вас колега по роботі, і якою помилкою було пропустити обід, адже на вечерю ви з'їли набагато більше покладеного. Отже, які причини повинні підштовхнути вас до ведення щоденника харчування?


Щоденник харчування

1. Ви нарешті дізнаєтеся, скільки калорій споживаєте за день, порівняйте це з вашою нормою і зможете тверезо переглянути ваш денний раціон. Як правило, цілком собі нешкідливі страви і напої наносять вашій фігурі найбільшої шкоди.

2. Ви по-іншому подивитеся на велику чашку капучіно в перерві після обіду і кілька разів подумаєте про те, чи з'їсти яблуко на ніч. Фіксація будь-якого прийому їжі допомагає в наступний раз кілька разів подумати, а чи справді ви так хочете випити кави та ще й з сиропом?

3. Ви зможете скласти свій індивідуальний режим харчування, оцінивши, чого ви більше недоїдаєте: білків, жирів або вуглеводів.

4. А ще ви зможете нарешті зрозуміти, від чого ви так стрімко почали поправлятися. Перейшовши на нову роботу Оля плавно влилася в колектив, лише підтримавши традицію випивати після обіду чай з цукерками з колегами, обговорюючи різні жіночі питання. Однак коли спідниця стала тріщати по швах, вона ввела нову традицію в колектив: їсти фрукти і низькокалорійні йогурти.

5. Щоденник харчування допоможе вам привчити організм їсти щогодини - 5-6 разів на день маленькими порціями. Ваше самопочуття покращиться, а настрій помітно підвищиться.


Завтра понеділок. Зазвичай нове життя починають саме з цього дня тижня. Заведіть собі щоденник харчування та записуйте, все, що зїдаєте.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації