СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНадумали в тренажерний зал, але не знаєте з чого починати?


Напевно кожен ставив собі питання з приводу свого тіла. Хтось захоплюється собою, а хтось думає, а не чи пора мінятися. І тут не обійтися без спортивного залу. Так от, хто вирішив зайнятися серйозно спортом не повинні забувати, що тренування можуть негативно позначитися на найголовнішому (здоров'ї).

У наш час багато новачків приходячи в тренажерний зал, мають непогані поняття по "залізо" та все ж роблять помилки. У кожного хто прийшов займатися зобов'язаний визначитися зі своєю статурою.

Люди різні, і від цього визначається програма по якій людина займатиметься. Існують програми по набору маси і є для тих хто сушиться, але не варто і забувати, що є програми для спортсменів-хіміків, у них звичайно ж програми відрізняються.

Давайте визначимося з ростом м'язів. М'язи ростуть від найдрібніших розривів м'язових волокон, які утворюються від підняття великих ваг на тренуваннях. Так от позаймавшись, ви повинні поїсти, дати організму будівельний матеріал для відновлення і росту волокон, оскільки вночі і буде відбуватись відновлення і ріст.

Не слід допускати довгих і важких тренувань, оскільки це може негативно позначитися на здоров'ї. В першу чергу це може привести до стресу, порушенню функцій організму і як результат, ніякого росту.

Встановлено, що оптимальне число тренувань в тиждень не більше 3, більше не рекомендують.

Багато хто вважає, що головне ходити в тренажерний зал і тягати залізо. Хоча на ділі тренажерний зал усього 30%, решта не менш головніше їжа і сон.

Часто, новачки стикаються з нерозумінням про спортивне харчування. Багато хто думає, що це все ті ж стероїди. Насправді, протеїн, креатин, амінокислоти, це відмінний легкозасвоюваний матеріал для росту і додаткове джерело енергії. А ось стероїди або анаболіки, підвищуючи рівень гормону тестостерона сприяють швидкому росту м'язів, але можуть викликати важкі ускладнення в організмі.

Головне на перших порах" не гнатися за великими вагами, а виробити техніку виконання вправ. Дотримуючи її, ви прокачаєте м'язи які треба і позбавите спину і суглоби від зайвих навантажень.

Коли працюєте з над важкими вагами, наприклад при жимі лежачи, обов'язково повинен страхувати партнер. Будь-яку вправу потрібно робити до межі, так що без допомоги не обійтися.

Хлопці, які хочуть схуднути або ті які "сушаться" повинні обов'язково їсти, ніякого голодування бути не повинно. Як тільки ви перестали їсти, організм починає гальмувати обмін речовин, в цілях економії. Тоді ваш організм стає ослабленим і схильний до хвороб. На замітку, коли ви худнете, ви не лише скидаєте жирову масу, але і втрачаєте м'язову і від цього "падає" і сила.

І наприкінці, за перші місяці ви не станете тим Шварцнеггером, але будьте терплячі і прогрес не змусить себе чекати.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації