СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНа скільки реально схуднути за 2 місяці


Багатьох людей цікавить, на скільки реально схуднути за 2 місяці. Звичайно, результати багато в чому залежать від витрачених зусиль і початкової маси тіла. Давайте спробуємо з'ясувати, від якої кількості кілограмів можна насправді позбутися за цей термін без шкоди для здоров'я.


Про особливості нашого організму


Практика показує, що за день повної відмови від їжі або ж за умови серйозних фізичних навантажень наш організм залишає не більше 200 г жиру. Чим же пояснюються набагато більші ранкові різниці в вазі? В перші дні і навіть тижні з організму також виводяться:

На скільки реально схуднути за 2 місяці
  • зайва рідина;
  • токсичні речовини;
  • шлаки;
  • м'язова тканина.

Реально схуднути за 2 місяці на велику кількість кілограм, залежить від індивідуальних особливостей людини. Повні люди набагато швидше прощаються із зайвою вагою, ніж більш-менш стрункі. Також значення має не тільки калорійність, але і якість раціону.


Якого кінцевого результату добиваються люди?


Реально схуднути за 2 місяці на правильному харчуванні можна приблизно на 8-12 кг. Для досягнення поставленої мети можна просто перейти на дробовий раціон, вживаючи 5-7 разів на день маленькими порціями. Для активізації обміну речовин варто за 20 хвилин до кожного прийому їжі випивати по склянці холодної води. Прискорити насичення дозволить звичка їсти повільно, ретельно пережовуючи.

Закріпити результати дозволить регулярне фізичне навантаження. Це можуть бути щоденні заняття вдома, активна робота в тренажерному залі, біг, велосипедний спорт. Чим більше калорій ви будете витрачати, тим швидше зникнуть зайві кілограми і в цілому покращиться фігура.

Щоб швидше домогтися поставлених цілей і реально схуднути за 2 місяці на 12 і більше кг, можна скористатися якісними жироспалювачами. Потужні препарати Methyldrene Elite 25, Black Mamba Hyperrush, Asia Black-25 ідеально підходять для стрімкого перевтілення. Препарати забезпечують різнобічну дію на організм людини.

Екстракт ефедри знищує жирові відкладення за рахунок безпечного підвищення температури тіла. Кофеїн активізує метаболізм і підвищує витривалість. Аспірин, зелений чай, женьшень заспокоюють нервову систему і сприяють зміцненню імунітету.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації