СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНа скільки можна схуднути за місяць


Кожен при спробі схуднути визначає для себе сам, за який період часу він буде знижувати вагу. Саме від цього залежить, які методи можна використовувати. Природно, за тиждень схуднути не тільки складно, але й небезпечно. А от за місяць можна схуднути без шкоди для здоров'я. При цьому важливо виявити, на скільки кг можна схуднути за місяць.


На скільки кг максимально можна схуднути за місяць


З'ясовуючи, на скільки можна схуднути за місяць, потрібно зрозуміти, в чому полягає процес зниження ваги. Справа в тому, що в процесі тренувань і дотримання дієти ми створюємо дефіцит енергії, що змушує організм використовувати запаси, у вигляді жирових клітин. Під час виконання фізичних вправ, в першу чергу, витрачається в мітохондріях. Вони розташовані в тканинах м'язів. Наше ж завдання дістатися до жирових депо.

Процес розщеплення клітинок в жирових депо починається тільки після того, як буде запущений ліполіз. Для цього доведеться досить ретельно попрацювати над собою. Зверніть увагу, що на це потрібно багато часу, тому швидко схуднути на велику кількість кілограмів за рахунок фізичних вправ не вийде.

У пошуках відповіді на питання, на скільки кілограм можна схуднути за 1 місяць, нерідко зустрічаються поради по строгих дієт і навіть голодування. Але тут важливо зрозуміти, навіть якщо ви будете бігати на протязі всього дня і при цьому не будете їсти, ви не зможете спалити навіть 500 г жирової тканини. Пояснюється це тим, що організм здатний розщеплювати жири, але робить він це досить повільно. Тобто максимум ви може втратити від 70 до 300 грам жиру за один день. Тому не варто мучити себе такими експериментами. Знижуйте вагу повільно, але безпечно.

Може виявитися, що хтось із вашого оточення зміг втратити більше 3 кілограмів за тиждень. Це цілком можливо, але як правило втрата маси тут буде йти тільки за рахунок виведення зайвої рідини. Як тільки дієта припиниться і не будуть надаватися фізичні навантаження, вага повернеться.


Секрет швидкого схуднення


Отже, ви з'ясували, на скільки максимально можна схуднути за місяць. Максимумом, який ви зможете домогти з допомогою харчування і фізичних вправ, є 300 грам або за місяць 9 кілограм. Але це тільки за умови дотримання всіх правил:

  • щоденні фізичні вправи;
  • відмова від калорійної їжі;
  • збільшення споживання рідин;
  • скорочення об'єму порції.

Правила прості, але дуже ефективні. Звичайно, можна піти й іншим шляхом. Спробуйте паралельно приймати жироспалювачі. Це спеціальні препарати, дія яких спрямована на розщеплення жирів. В результаті цього виділяється енергія. Вона допоможе вам більш інтенсивно тренуватися в залі чи дома.

Крім того, добавки знижують апетит. Відповідно, ви зможете утримувати дієту і скоротити споживання калорій. Приймаються препарати курсами. Кожен з них має свої особливості. Ви можете порадитися з досвідченими тренерами і з'ясувати, на скільки реально можна схуднути за місяць і як правильно пити капсули. При цьому враховується вид препарату, наприклад ЕКА комплекси Black Spider 25 Ephedra , China White 25 Ephedra або рослинні добавки Neurolipo , Diablos Hyperburn V-10.

Завдяки збалансованому і натуральному складу вони не мають протипоказань і можуть прийматися тривало. Потрібно тільки вибрати відповідний склад залежно від часу тренувань та індивідуальних особливостей.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації