СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНа скільки можна схуднути за день


Прагнення якнайшвидше позбутися надлишкової маси тіла цілком можна зрозуміти: кожній людині хочеться поліпшити і зовнішність, і стан здоров'я. Однак при дотриманні будь-якої дієти потрібно пам'ятати, що фантастичних результатів всього за добу ви зробити не зможете. На скільки можна схуднути за день? Це залежить від обраного раціону, початкової ваги та наявності фізичного навантаження.


Важливі особливості людського організму


На скільки кг можна схуднути за день? За 24 години людині вдається прибрати не більше 150-200 г чистого жиру. Сідаючи на якусь дієту, ви запускаєте процес спалювання запасів глікогену в м'язовій тканині. Паралельно відбувається виведення рідини з організму, що також важливо враховувати. Необхідно пам'ятати про можливе порушення водно-сольового балансу.

Говорячи про те, на скільки можна схуднути за 1 день, варто уточнити, якого раціону дотримувалася людина. При дотриманні правильного харчування на наступний день ви побачите різницю близько 100-150 г, що можна назвати хорошим і при цьому стабільним результатом, адже організм втрачає саме жир.

На скільки можна схуднути за розвантажувальний день? Це залежить від обраних вами продуктів. Найчастіше люди діляться такими результатами:

  • на 1,5 л нежирного кефіру можна втратити від 0,4 до 1,5 кг за добу;
  • харчуючись яблуками, ви приберете близько 1500-2000 г;
  • на томатному розвантажувальному дні люди скидають приблизно 1 кг;
  • харчуючись м'ясом і молоком в обмеженій кількості, можна прибрати 500-700 г.

Точний результат залежить від індивідуальних особливостей організму. Проводити розвантаження рекомендується 1 раз на тиждень при нормальній переносимості.


На скільки кг можна схуднути за день голодування?


Якщо вам потрібно терміново влізти в улюблене плаття, доведеться вживати серйозні заходи. На скільки можна схуднути за день голодування, залежить від швидкості метаболізму. У першу добу в більшості випадків йде близько 1,5-3 кг. Бажаючи отримати максимальний результат, ні в якому разі не відмовляйтеся від води, щоб уникнути небезпечних наслідків для здоров'я. Голодування – процес, під час якого з організму виводяться токсини і шлаки. Тільки випиваючи по 1,5-2 л чистої рідини щодня, ви зможете чудово себе почувати.

Щоб ефективно худнути, не обов'язково виснажувати організм голодуванням. Якщо ви ніяк не можете впоратися з апетитом, чи ні одна дієта не допомагає, зверніть увагу на рослинну добавку Simpatoterm Lux. Екстракт гарцинії камбоджійської дозволяє легко переносити харчові обмеження і знизити тягу до солодкого. Гіркий апельсин, що входить до складу, активізує обмін речовин, а гуарана сприяє бадьорості і очищенню.

Людям, які займаються спортом, можна порекомендувати ЕКА-жироспалювачі. Препарати Black Spider, Cocodrene , Diablos ECA Fire активізують процес ліполізу і підвищують витривалість під час тренувань. При правильному дозуванні ризик виникнення побічних явищ зводиться до мінімуму.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації