СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНа скільки можна схуднути за 6 тижнів


Чоловік, який твердо вирішив позбутися від зайвих кілограмів, бажає досягти вражаючих результатів, як можна швидше. На скільки можна схуднути за 6 тижнів? Це залежить від раціону, кількості фізичних навантажень, початкової ваги і особистих особливостей організму. Вибравши комплексний метод, ви дійсно зможете зробити фігуру набагато стрункішою.


Реальні результати, яких можна досягти за 6 тижнів


Вибираючи модні голодні дієти, людина може стрімко втрачати кілограми, проте її тіло при цьому буде виглядати не дуже привабливо. Справа в тому, що при різкому обмеженні в харчуванні організм в першу чергу залишає зайву рідину. Щоб позбутися саме від жиру, доведеться витратити досить багато часу. Необхідно дотримуватися наступних правил:

На скільки можна схуднути за 6 тижнів
  • дотримуватися режиму харчування та вибирати тільки корисні продукти;
  • знизити енергетичну цінність раціону (мінімальний поріг – 1200 ккал за добу);
  • регулярно займатися спортом і в цілому підвищити рухову активність;
  • пити рекомендовану кількість рідини (не менше 1,5-2 літрів за добу);
  • забезпечити повноцінний нічний відпочинок і мінімізувати стреси.

При комплексному підході за добу в людському організмі спалюється близько 100-160 грам чистого жиру. Це обумовлено складним процесом розщеплення адипоцитів на жирні кислоти і перетворення їх в енергію. Тепер можна з'ясувати, на скільки можна схуднути за 6 тижнів. За такий період часу людський організм здатний позбутися приблизно від 6720 г жиру.


Як поліпшити результати схуднення?


Якщо отриманої цифри вам здається недостатньо, або ви відчуваєте складності під час дієти, рекомендуємо скористатися якісними і сертифікованими жироспалювачами. Препарати на основі ЕКА комплексу дозволяють збільшити витривалість, знизити апетит і активізувати обмінні процеси. China White-25, Cocodrene, Diablos ECA Fire покращують кровообіг і збільшують об'єм легенів.

На скільки можна схуднути за 6 тижнів з допомогою жироспалювачів? Це залежить від багатьох факторів. У будь-якому випадку, результативність тренувань та дієти підвищиться, так як входять до складу препаратів компоненти котрі сприяють руйнуванню жиру. Натуральні інгредієнти (кайєнский перець, екстракт Йохимбе, гіркий апельсин) забезпечують ефективність розробок Methyldrene-25 Elite, Red Wasp, а також Black Mamba Hyperrush.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації