СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНа скільки можна схуднути, голодуючи тиждень?


Позбавитися від зайвої ваги як можна швидше мріють багато людей. Їх цікавить питання, на скільки можна схуднути, не голодуючи протягом 7 днів. Перш ніж зважитись на серйозний експеримент, потрібно пройти медичне обстеження.


Реальні результати голодування


На скільки можна схуднути, голодуючи тиждень

Говорячи про те, на скільки можна схуднути, не голодуючи тиждень, слід врахувати досвід людей з досвідом зниження ваги таким жорстким методом. Без фізичного навантаження ви втратите близько 5-6 кг. На початку голодування організм починає активно витрачати запаси вуглеводів, які зберігаються у вигляді глікогену. Найбільша втрата маси тіла спостерігається в перші 1-2 дні (йде близько 3 кілограмів).

Пам'ятайте, що розпад жирів починається тільки після розщеплення запасів глікогену. Важливо задуматися не тільки про те, на скільки можна схуднути, голодуючи. Варто подбати про закріплення отриманих результатів. Багато дієтологів вважають, що голодування при відсутності протипоказань може стати першим етапом зниження ваги. За 7 днів ви зможете очистити організм від шлаків, і подальші обмеження в харчуванні будуть переноситися набагато простіше.


Як правильно голодувати для схуднення?


Якщо голодувати тиждень, на скільки можна схуднути? Відповідь на це питання також залежить від правильності обраної стратегії. Щоб домогтися максимальних результатів і не нашкодити здоров'ю, скористайтеся рекомендаціями:

  • перед голодом протягом 4 днів посидьте на соковій дієті;
  • вживайте близько 12 склянок чистої води в добу;
  • при виникненні слабості погуляйтесь на свіжому повітрі;
  • для очищення кишечника можна використовувати клізму;
  • плавно виходьте з голодування: знову пийте натуральні соки, а через пару днів переходьте до вживання варених овочів.

Для багатьох людей голодування стає серйозним і непосильним випробуванням. Оптимальним рішенням у такій ситуації стане поєднання фізичних навантажень і правильного харчування. Поліпшити результати і уникнути зривів допоможуть ЕКА-жироспалювачі: Diablos ECA Fire, Cocodrene, Asia Black-25.

Препарати на основі аспірину, кофеїну, ефедрину підвищують витривалість, знижують апетит, активізують процес зниження маси тіла. До складу препаратів часто входять додаткові натуральні екстракти (чорного перцю, гуарани, женьшеню). Вони підвищують імунітет і сприяють бадьорості.
Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації