СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВ Л Муравьов Жми лежачи


Стюарт МакРоберт Думай 2

Автор книги: В Л Муравьов

Жанр: Спорт і фітнес,

Мова книги: російська

Мова оригіналу: російська

Видавництво: Медіа спорт

ISBN: 1-26899-488-2

Розмір: 98 Кб


На певній стадії тренувань, кожен бодібілдер опиняється в ситуації коли, при рядових навантаженнях результат вже не росте. Збільшення числа тренувань або підходів не впливає на ситуацію. Як виправити це становище, ви прочитаєте в книзі В.Л. Муравйова.

Беручи участь в тренуваннях, автор дійшов висновку, що основна частина спортсменів, які не переслідує серйозних цілей, а займається або для свого задоволення, або з метою виправити фігуру або підкоригувати вагу. Тих, кого цікавить серйозний спорт не багато. В основному це пауерліфтери, армрестлери або важкоатлети. Але на певному етапі тренувань обидві групи починають посилено займатися жимом лежачи. Незалежно від цілей, які ставлять спортсмени, їх, захоплює це заняття.

При цьому майже ні хто не захоплюється, наприклад присіданнями або прагне збільшити свої досягнення в цій вправі. Так що саме жим лежачи - то саме універсальна вправа, яка об'єднує всіх шанувальників силової фізкультури.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації