СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕМетандростенолон


Метандростенолон (Methandrostenolone) - анаболічний стероїд, стимулюючий синтез білку в організмі. Препарат є ефективним для швидкого збільшення м'язової маси і сили.

Метандростенолон покращує трафік тканин, сприяє відкладенню кальцію в кістках, а також затримці в організмі фосфор, натрій, калій, сірки і води.


метандростенолон

Methandrostenolone Метандростенолон був описаний в 1955 році. Він був випущений на американський ринок в 1958 році компанією Ciba під назвою діанабол. Ciba просували метандростенолон за допомогою лікаря Джона Циглера, який був лікарем багатьох олімпійських збірних США. Циглер на змаганнях зауважив, що радянські атлети зловживають тестостероном. Згідно Циглеру, у цього гормону були значні побічні ефекти, і в одного з атлетів було таке сильне збільшення простати, що йому знадобився катерер для сечі.

Працюючи з Циглером, Ciba провірили андрогенність створеного метандростенолона. Атлети Циглера робили великі успіхи на метандростенолоном. До початку 1960-их це стало схоже на повальне використання. Рекомендації Циглера по вживанню 5-15мг в день ігнорувалися, і атлети застосовували більш агресивні дозування. У кінцевому рахунку, це призвело до того, що Циглер перейшов в опозицію. У 1967 році, приблизно через 10 років після початку застосування, Циглер категорично засудив використання атлетами ААС для спортивних змагань.

У 1965 році FDA звернули свою увагу на метандростенолон. Від компанії зажадали пояснити призначення препарату, і тоді було заявлено, що він потрібен для лікування пацієнтів з виснаженням і слабкими кістками. У 1970 році він був визнаний «ймовірно ефективним» для лікування остеопорозу та гіпофізарної карликовості. Ці зміни відображені в приписах препарату в 1970-их. У кінцевому рахунку, компанія втратила патентне право і багато інших компаній почали його виробляти. До початку 80-их, FDA требувала великих даних про лікування карликовості. Діанабол опинився під загрозою відходу з американського ринку, незважаючи на те, що в інших країнах він використовувався, як основний спортивний допінг.


Methandrostenolone широко поширений і на аптечному ринку і на ветеринарному. Склад і дозування можуть змінюватися залежно від країни і виробника. Препарат спочатку випускався в таблетках по 2,5 мг і 5 мг (діанабол). Сучасні марки частіше містять 5 мг або 10мг в таблетці. Метандростенолон також можна знайти у вигляді ін'єкційних ветеринарних препаратів. Типове дозування в даному випадку 25 мг \ мл.


Курс прийому метандростенолона:


Курс прийому метану підходить для чоловіків старше 21 року. Рекомендована добова доза складає не більше 30 міліграм. Прийом препарату необхідно починати з 10 міліграм в добу. Через 2-3 дні дозування слід збільшити до 20 міліграм в добу, розділивши на два прийоми. Ще через 2-3 дні дозування препарату необхідно збільшити до 30 міліграм в добу і розділити на три прийоми. Впродовж останнього тижня прийому дозування необхідно понизити до нуля. Також, в цей період рекомендується приймати тестостероновий бустер, який дозволить швидше відновити секрецію тестостерона і запобігти феномену відкату.

Під час прийому метандростенолона необхідно регулярно стежити за артеріальним тиском і у разі його підвищення зменшити дозування або почати прийом засобів, що знижують тиск.


Протипоказання при прийомі метандростенолона:


Протипоказаннями до прийому метандростенолона є гострий і хронічний простатит, гостра печінкова недостатність, рак передміхурової залози, вагітність і лактація.


Побічні дії при прийомі метандростенолона:


Побічні дії, як правило, виникають у випадках передозування препарату або тривалому його застосуванні. Метандростенолон може викликати диспепсію, збільшення печінки, скороминущу жовтяницю, порушення менструального циклу у жінок, вірилізацію, явища медикаментозної андрогенізації, гінекомастію, гіпертрофію міокарда.

Всі ААС в дозах, необхідних для будівництва м'язів, пригнічують ендогенне виробництво тестостерону. Метандростенолон не виняток, він має сильний вплив на дугу гіпоталамус-гіпофіз-яєчка. Клінічні дослідження, в яких чоловіки, які займаються з обтяженнями, брали methandrostenolone по 15 мг на день протягом 8 тижнів, показали падіння рівня тестостерону в плазмі крові в середньому на 69%. Без втручання стимулюють вироблення тестостерону речовин, тестостерон повернеться на нормальний рівень протягом 1-4 місяців після курсу. Відзначте, що в тривалому періоді гіпогонадотропний гіпогонадизм може розвинутися у вториній і це може зажадати медичного втручання.

Щоб запобігти пониженню виробітку власного тестостерона слід приймати ПКТ, це знизить побічні ефекти препарату.
Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації