СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕМайки для бодібілдингу


Бодібілдингом займаються всі – хтось трохи, а хтось і в повній мірі. Як і для будь-якого самостійного виду спорту, для бодібілдингу характерний специфічний одяг – майки для бодібілдингу, шорти, кросівки і додаткові аксесуари (бинти, напульсники та інше). Головне, що даний вид спорту дозволяє індивідуально кожному підібрати собі той набір одягу для бодібілдингу, який буде зручним і максимально практичним на тренуваннях.

майки для бодібілдингу

Після того, як бодібілдинг остаточно сформувався як особливий вид фізичних навантажень, хлопці та дівчата, що бажають підкреслити придбані атлетичні красиві фігури, почали носити майки або футболки на розмір (а то й на кілька!) менші. Таким чином, тіло під річчю було прикрите матеріалом, але в той же час можна було чітко побачити обсяги м'язів, їх окантовку і рельєфність. Так і з'явилися майки для бодібілдингу.

Час йде, а людська думка не стоїть на місці. Так і вийшло з одягом. Замість одноколірних і тьмяних речей з'явилися яскраві, барвисті майки з обтягуючою формою. Сьогодні вибір досить широкий, і можна для себе підібрати майку з певним малюнком, ескізом або іншими привабливими особливостями. Головна особливість майки повинна полягати в тому, щоб вона не приховувала ні сантиметра мускулатури, яка зростала протягом довгого часу і ціною важких тренувань.

Крім цього, спортивний одяг повинен володіти рядом особливостей, які повинні полегшувати тренувальну діяльність атлетам. Необхідно також приділити увагу не тільки яскравому малюнку і обтягуючій формі, але і матеріалу, з якого пошита річ.

Вологостійкість і анти дратівливий ефект – ось головні технічні вимоги до майок з практичної точки зору. Але також не варто нехтувати обмеженістю в рухах – якщо майка занадто сильно зменшує амплітуди рухів і сковує їх, то заміна просто необхідна. Через явні недоліки речей тренування може виявитися «не в радість», так і м'язи будуть опрацьовуватися не так старанно.

Майки для бодібілдингу можна знайти у будь-яких спортивних магазинах, центрах або замовити по інтернету, при цьому продумати дизайн і дрібні деталі теж можна самостійно. Головне, щоб річ правильно працювала і радувала око.

Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації