СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЛокальне жироспалювання


Всім відомий бодібілдер Ст. Н. Селуянов, який у період своєї 20-річної кар'єри в спорті, неодноразово спостерігав за змінами власного жирового прошарку на верхніх і нижніх кінцівках. Протягом десяти років, коли йому вдалося працювати в області фітнесу, займатися з професійними спортсменами, йому жодного разу не вдалося поспостерігати за тим, як зменшується відсоток жиру у об'ємі. Всі тренування проводилися тільки за однією методикою локального жироспалювання, яка була розроблена ним самим, в парі з командою.

Локальне жироспалювання

Але все ж, на сьогоднішній день існує думка серед різних вчених, що проводити локальне схуднення просто не можливо. Але тут же виникає питання, що це за вчені, де вони проводили свої експерименти, і за якими параметрами формують свою думку? На жаль, Селуянов відповісти на своє ж запитання так і не зміг. Він каже, що вже прочитав багато книг і журналів по даній темі, і завжди зустрічав фрази: вчені довели, вчені з'ясували, на думку фахівців.

Щоб розвіяти всі сумніви майбутніх професійних спортсменів в області бодібілдингу, Селуянов і погодився на своє інтерв'ю, в якому розповів, як, на його думку, проводити локальне жироспалювання. Він розробив свою власну методику, якою зараз готовий поділитися з усіма представниками цього прекрасного спорту, як бодібілдинг.


Процес жироспалювання з боку фізіології


На це питання у професійного бодібілдера завжди була тільки одна відповідь. Всі ми знаємо, що наш організм складається з життєво важливих систем, серед яких можна виділити нервову систему. Так от, під час виконання фізичних вправ, нервова система в мить активізовується, і набирає свою роботу. Всі порушення, присутні в головному мозку, рухаються у всі м'язові тканини, а також до жиру, який знаходиться над м'язами.

Далі ці імпульси проводяться до над нирників, а саме до їх мозкової речовини, в результаті чого настає вироблення норадреаліну і адреналіну в кров. Всі гормони, що виходять виявляються в загальному кровотоці, після чого засвоюються активними тканинами. Це свідчить про те, що на момент тренування тільки однієї групи м'язів, адреналін буде рухатися тільки в одному напрямку. Саме таким чином, очима фізіології, і можна пояснити процес локального жиро спалювання.


Оптимальне навантаження


Щоб добитися необхідного результату, варто використовувати стресове навантаження, тобто, всі силові вправи, які передбачають до 25 повторень. Вони здатні викликати так зване сильне закислення, а також деякі больові відчуття, які можуть в подальшому призвести вас до різального больового стресу. У разі виконання вправ виключно аеробного характеру, в роботу вступають практично всі м'язи, а норадреналін і адреналін поширюються на весь організм, і призводить спортсмена до схуднення.

Але головна суть локального схуднення полягає трохи в іншому. Всі закінчення, присутні в нервовій системі, здатні виділяти нейромедіатори, саме тому, якщо у м'язах присутній в якості медіатора ацетил холін, то симпатична нервова система вже буде виділяти норадреналін.


Вправи для спалювання жиру


Найбільш ефективними вправами серед усіх можливих можна вважати ті, які виконуються в стато-динаміку, тобто, всі статичні та динамічні вправи. Дані вправи можуть викликати деякі больові моменти, з урахуванням того, що навантаження під час виконання вправ буде невеликим. В результаті цього вони будуть викликати напругу в суглобово-зв'язковому апараті. В цей же час ендокринна система знаходиться у збудженні, вона активізує нервову систему, за рахунок чого і утворюється джерело стресу. В момент напруження м'язів, з точки зору фізіології кровотік може, не припинятися і рухається до жирової тканини. За рахунок цього всі гормони туди доставляються на момент виконання вправ.

Рівень локального жиро спалювання буде залежати від індивідуальних особливостей людини, а також від часу виконання вправ. Воно повинно складати близько 40 с. Тривалість виконання вправи повинна ґрунтуватися на ваших індивідуальних відчуттях, дуже важливо навчитися контролювати виникнення больових моментів. Печіння повинно відбувається в період 5-7 секунд, цього часу буде цілком достатньо, щоб активізувати гормони.


Дотримання дієти

Якщо це день тренування, то ми обов'язково виконуємо навантаження в динамічній і статичній формі. Недостатня калорійність пов'язана з голодом, а він безпосередньо має відношення до мозку.

Щоб звільнити мозок від думки про голодування, необхідно поступово поповнювати запаси організму невеликою кількістю вуглеводів, як під час занять, так і після них. Крім продуктових вуглеводів, можна використовувати різні напої, з підвищеною кількістю глюкози. Більш того, це вважається самим оптимальним варіантом для спортсменів, які займаються в спортзалі. Адже на момент виконання фізичних вправ ви не будете відволікатися на додаткові перекушування, в цьому хорошим помічником для вас буде вуглеводний напій.

Виходячи їх всіх порад і доводів відомого бодібілдера Селуянова, можна зробити висновок, що локальне жироспалювання дійсно існує. Досить просто знати, як відбувається процес на фізіологічному рівні, і дотримуватися кілька рекомендацій, які були висунуті в статті. Якщо знайти правильний підхід до вирішення цього питання, то ви зможете в максимально короткий час отримати бажаний результат, і насолоджуватися ним.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації