СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЛіотиронін


Ще одна поширена назва препарату Ліотиронін є – Трийодтиронін, який застосовується для ефективного спалювання жирів. По своїй дії препарат схожий з тироксином. У спортивному середовищі він відомий під назвою – цитовер. Даний засіб виробляє молдавська фармакологічна компанія – Vermodje. Купити цитовер (Cytover T3) сьогодні можна вже не лише в зарубіжних аптеках, але й у наших інтернетах магазинах за найоптимальнішою ціною.

Для того, щоб зрозуміти, як діє препарат, варто детально розібратися у функціонуванні щитовидної залози, що продукує таку речовину, як тироксин. Тироксин входить в число гормонів з низьким біологічним ефектом. Після потрапляння в тканини речовина перетворюється трийодтиронін (Т3). Це можливо завдяки впливу речовини – монодейодінази.


Особливості Т3


Саме Т3 є основним гормоном, котрий впливає на активне спалювання жирів. Саме тому, що Т4 вкрай складно перетворити в потрібний Т3 при дотриманні особливої дієти, для спортсменів рекомендується використання вже готового препарату. Серед основних ефектів використання такого засобу можна виділити:

Поліпшення обміну речовин. Завдяки впливу гормону на метаболізм організму, як наслідок – поліпшується обмін речовин.

Підвищення працездатності. Серед всіх інших жироспалювальних препаратів, саме цей користується особливою популярністю, за рахунок здатності підвищувати працездатність і витривалість організму.

Підвищення теплопродукції. За рахунок чого значно активніше починають спалюватися жири.

Стимуляція ЦНС. Такий ефект дозволяє понизити апетит і при цьому зменшити потребу організму у відпочинку.


Побічні дії препарату Т3


Цитовер Т3 може викликати деякі побічні ефекти на організм:


• Діарея;

• Тахікардія і підвищений артеріальний тиск;

• Захворювання кісток;

• Жар;

• Сухість у роті;

• Підвищене потовиділення;

• Сильне нервове розлад.

 

Крім цього, негативною побічною дією препарату, яка може проявити себе при передозуванні, може бути послаблена робота щитовидної залози. Деякі спортсмени можуть виявити у себе висип. Препарат повинен призначатися тільки знаючим фахівцем або професійним спортивним лікарем.


Використання Т3 в схудненні


Фармакологічний препарат Т3 досить часто сьогодні використовується жінками з метою схуднення, особливо спортсменками в області бодібілдингу. Тироксин представляє собою дуже потужний і надійний засіб для спалювання жирів. Це можливо завдяки поліпшенню метаболізму в організмі і зниження апетиту. У жінок процес метаболізму набагато повільніший, ніж у чоловіків, викликано це генетичною схильністю до повноти.

Саме це і стає часто причиною того, що професійні спортсменки вдаються до різних способів, у тому числі і препаратів для схуднення. Як відомо, препарат Т3 володіє також здатністю провокувати вироблення адреналіну, який також добре впливає на спалювання жирів. У практиці спортсменів препарат найчастіше застосовується в комплексі з бета-блокаторами, що допомагає звести до мінімуму ризик негативних побічних ефектів.


Що дає використання бета-блокаторів?

Застосування бета-блокаторів дозволяє блокувати клітини, які під впливом препарату негативно впливають на серце. Застосування блокаторів дає можливість правильно збалансувати ритм і суттєво знизити ризик побічних явищ. У комплексі з блокаторами Т3 показує відмінні результати по спалюванню зайвого жиру і до того ж стає безпечним.

Краще всього використовувати препарат на курсі. Для того, щоб скласти правильний та ефективний курс, потрібно грамотно враховувати дозування, особливості організму, вік, вагу і цілі конкретного спортсмена, а також безліч інших показників.


Тривалість курсу та дозування

Найбільш оптимальним дозуванням препарату є 50 мкг/день. Найчастіше прийом йде за два рази в день. Приймається препарат вранці, після чого використовується доза бета-блокаторів, для захисту серця. Поступово доза збільшується і Т3 вже використовується три рази за день до 6 годин вечора. Варто пам'ятати, що доза блокатора при цьому повинна бути підвищена також до 100 мг. Особливу увагу варто приділити тому, що тривалість курсу та дозування підбирається індивідуально з урахуванням всіх особливостей організму. Якщо починають давати про себе знати побічні ефекти, варто відразу ж зменшувати дозування. Під час курсу препарату особливо варто стежити за серцебиттям. У спортсмена повинно вимірюватися періодично артеріальний тисків. Максимальна рекомендована тривалість курсу – не більше 7 тижнів.


Важливо! Прийом препарату ні в якому разі не можна різко припиняти. Доза обов'язково повинна знижуватися поступово і повільно.


Якщо виникає такий негативний наслідок прийому препарату на курсі, як діарея, варто використовувати ліки Лоперамід по 2 капсули. За останній час все більшу популярність набувають курси з застосуванням тироксину, кленбутерола, йохімбіну, що дозволяє підсилити ефект активного спалювання жирів, за рахунок дуже потужної та ефективної комбінації. Купити кленбутерол (Clenbuterol) у таблетках ви можете в онлайн магазині за найвигіднішими цінами з можливістю доставки. Також можна підібрати й інші жироспалюючі препарати для курсу. Використання додаткових препаратів на курсі виявляється більш ефективним тому, що Т3 підвищує чутливість рецепторів, а на них безпосередньо впливає вже кленбутерол або йохімбін.

Після пройденого курсу препаратів обов'язково потрібен відпочинок для організму. На відновлення повинно йти мінімально 2-3 тижні. У деяких випадках у спортсмена після відміни препаратів, може спостерігатися нервовий розлад, гарячковий стан, тоді необхідно застосування такого лікарського засобу, як кетотифен. При цьому не варто забувати про бета-блокатори, котрі захищають серце.

Т3 – гормональний препарат, який не просто підтримує правильну роботу щитовидної залози, але і відновлює її функціонування. Щитовидна залоза при нормальному функціонуванні активно виділяє речовини, що сприяють спалюванню жирів. Застосування додатково препарату сприяє збільшенню вироблення гормону тироксину і збільшує його концентрацію в активній формі. Саме активна форма гормону (Т3) надає максимальний ефект спалювання жирів.

Серед спортсменів цитовер (Т3) сьогодні все частіше використовується у складі курсу для сушіння. Препарат у такому випадку сприяє поліпшенню венозного малюнка на тілі і надає рельєфність мускулатурі. Після прийому тіло набуває красиву форму і стає пластичним. Використання тироксину дозволяє видалити зайвий підшкірний жир, покращує пружність і твердість м'язів.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації