СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЛегка термобілизна


Багато споживачів вважають, що термобілизна призначена винятково для теплозбереження. Це дійсно так, але в асортименті у виробників можна знайти і літні колекції термобілизни. Ці вироби виготовляються зазвичай з тонких синтетичних тканин.

легка термобілизна

Літня термобілизна має дві основні функції: теплозберігаючу та волого відводячу. Причому акцент у такій продукції зроблений саме на другу функцію. У спекотні літні дні потовиділення у будь-якої людини посилюється. Якщо при цьому людина займається спортом або захоплюється активним відпочинком, то її одяг дуже швидко може стати вологим. Це викликає дискомфорт, але головна небезпека полягає не в неприємних відчуттях, а ризик отримати застуду. В цій ситуації на допомогу прийде якісна термобілизна, створена з сучасних матеріалів. Тонкі вироби, які пропонуються в літніх колекціях, будуть практично не помітні під легким літнім одягом. Термобілизна буде відводити вологу від поверхні шкіри і випаровувати її. Відомо, що компресійні матеріали швидко сохнуть.

В результаті власник такого одягу не відчуває ніякого дискомфорту влітку навіть при інтенсивних навантаженнях. Термобілизна підходить спортсменам, любителям бігу, а також рибалкам і мисливцям. Туристи і мандрівники теж набувають сьогодні вироби з спортивних колекцій, адже невідомо, з якими несподіванками можна зіткнутися в дорозі.

Теплозберігаюча функція зберігається у любій різновидності термобілизни. Повітря, потрапляючи в шари сучасного матеріалу, яке нагрівається до комфортної температури. У жаркий день можна навіть відчути невелику прохолоду, надівши зручний облягаючий комплект. Деякі люди використовують такий одяг для дому. Термобілизна може нормалізувати температуру тіла і позбавити від багатьох незручностей. Всі вироби в комплектах мають плоскі шви.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації