СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурси і схеми прийому стероїдів


І професіонали, і новачки використовують для нарощування м'язової маси і збільшення витривалості, силових показників стероїди. І тут можливі варіанти соло або комбіновані курси - все залежить від поставленої мети, рівня тренованості спортсмена. Найчастіше застосовують поєднання відразу декількох препаратів або поступово змінюють їх протягом циклу. Вся справа в тому, що при об'єднанні в ансамбль декількох засобів або при їх зміні, більш ефективно зростає м'язова маса і сила.

Перший курс найчастіше поєднує анаболіки. Для професіоналів найбільш прийнятний курс "Три кити", в який входять 3 головних анаболіка-стероїди. Це стероїди, інсулін і гормон росту. Також доречні препарати, які є активними помічниками в боротьбі з негативними ефектами від прийому "хімії".


Класичні стероїди


Найчастіше бодібілдери вибирають наступні стероїди:


1. Таблетки метандростенолону - метан.

2. Ін'єкції тестостерону.

3. Дека або нандролон деканоат в уколах.

4. Ін'єкції або таблетки вінстролу і станозололу.

5. Ін'єкційний болденон і тренболон.


Три кращих препарати для істотного росту м'язової маси і сили:


  • Метан;
  • Тестостерон;
  • Дека або нандролон.

Кращі поєднання анаболіків-стероїдів


1. Тестостерон з метаном.

2. Метандростенолон з нандролоном деканоатом.

3. Тестостерон з Дека і Метаном або Станозололом.

4. Тестостерон з болденоном і метаном.

5. Тестостерон з треноболоном і метаном.

6. Нандролон з Станозололом.

7. Oxymetholone з Вінстролом.


Кращі курси стероїдів для новачків


Можна наростити масу всього за допомогою одного препарату, головне - вміти ростити м'язи без стероїдів. І тоді завдяки прийому одного засобу стає можливим додати в вазі близько десяти кілограм. Мова йде про метан. Оптимальним дозуванням для новачків вважається тридцять міліграм в добу. Головне - правильні тренування і харчування.

Спочатку під час курсу соло слід приймати метан по зростаючій - щотижня, починаючи з десяти міліграм в добу, додавати по п'ять мг. Починаючи з п'ятого і шостого тижня, коли дозування буде становити вже двадцять п'ять мг через день, кожний наступний тиждень знижуємо дози на п'ять мг. У результаті до восьмого тижня прийому стероїдів дозування буде становити 10 мг через день.


Кращі курси стероїдів для набору маси


Такі цикли допоможуть набрати м'язову масу швидко, без ризику для здоров'я.


1. Курс, що поєднує в собі станозолол і нандронол, а також метанолон і болденон, андрогенні препарати - oxymetholone і тестостерон. Це дуже ефективний цикл, який переконливо знижує андрогенні побічні ефекти.

2. Ансамбль з метану і деки. Тут норма - набір від шести до десяти кілограм ваги. Дозування наступні: метан слід приймати до двадцяти міліграмів кожен день, деку - до чотирьохсот мг щотижня. Перший препарат приймайте "гіркою" - спочатку нарощуйте дози, потім знижуйте з тижня в тиждень. Таким чином ви досягнете розміреного і акуратного входу в цикл прийому стероїдів. Уколи Деки не нормуються. Робити їх можна з перших днів прийому метану або з середини курсу, продовжуючи і після закінчення прийому метану.

3. Доречно поєднувати для нарощування м'язової маси сустанон з параболаном. У цьому випадку кожні дві доби слід по сімдесят шість міліграм приймати Параболан, і щотижня від двохсот п'ятдесяти до восьмисот міліграм сустанону. Новачкам такий курс не підходить.

4. Неймовірний ефект дає ансамбль з Метану, Деки і Тестостерону Енантат. Перший слід приймати щодня двадцять міліграмів, другий - щотижня двісті міліграмів, а третій - щотижня п'ятсот мг. Але для новачків теж табу.


Перерва між курсами стероїдів


Тут все залежить від ступеня тяжкості стероїдів, прийнятих під час циклу. Те ж стосується і показників, досягнутих під час використання даних засобів.

У середньому, перерва між циклами становить в середньому від шести до дванадцяти тижнів. Повноцінний перерив допомагає відновитися гормональній системі. Ви не будете відчувати подавлення чи пригнічений стан. На повному ходу буде працювати природне вироблення власного природного тестостерону, без збоїв.

Для спортсменів-любителів перерву між курсами краще всього робити на два місяці. Цей період цілком достатній для повного відновлення та виведення повністю всіх діючих речовин анаболіків-стероїдів.


Стероїди - курс на сушку


Більшість бодібілдерів прагнуть отримати розкішний рельєф тіла. Для цього слід пройти цикл прийому стероїдів на якісну масу. Сушіння - це процес усунення жиру, який є під шкірою. Таким чином вдається досягти переконливо виразного рельєфу. У поєднанні зі спеціальною дієтою та фізичними навантаженнями, правильно підібрані препарати творять справжні дива.

Найкращими препаратами для сушіння є низько андрогенні засоби. Якщо під час циклу ви приймали тестостерон з дозуванням більше 1000 мл на тиждень, то продовжуйте його прийом - таким чином вдасться звести нанівець втрату м'язової маси.


Побочка - кращі препарати для боротьби з негативними реакціями


1. Провірон.

2. Тамоксифен.

3. ХГЛ гонадотропін.


У разі наявності побічних ефектів при прийомі анаболіків, такі засоби просто незамінні.


Провірон


Він блокує ароматизацію стероїдів в жіночі гормони. Цей засіб слід використовувати у разі схильності до ароматизації. При наявності в курсі ароматичних препаратів, слід включити в ансамбль провірон - в день однієї таблетки буде цілком достатньо.

На тлі шкідливої роботи глобуліну, можливе значне зниження ефективності курсу приблизно через чотири тижні після його початку. У цьому випадку Провірон стане справжнім помічником для підвищення ефективності циклу завдяки властивості блокування роботи глобуліну. Одного тижня цілком достатньо, щоб помітити явні поліпшення в середині курсу достатньо приймати провірон по дві таблетки на добу.


Стероїди-прогестагени, їх поєднання

Це досить корисний гормон, який піднімає апетит і затримує воду, заспокійливо впливає на ЦНС. Але він може бути і шкідливим, призводить до гінекомастії, відкладається жир по жіночому типу, спостерігається слабка ерекція. Для негативного впливу прогестерону необхідні естрогени. З основних прогестантів слід виділити наступні:


1. Нандролон.

2. Треноболон.

3. Oxymetholone.


Прогестанти - боротьба з побічними ефектами

1. Використовуйте нандролон і теноболон, а також oxymetholone в поєднанні з не ароматизуючими стероїдами - примоболаном, вінстролом і турінаболом.

2. При використанні тестостерону і його аналогів, слід блокувати ароматизацію з допомогою провірону і аримідексу. Це ефективні анти ароматизатори.

3. Застосовуйте станозолол.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації