СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурси болденона


Болденон ундеканоат - це дуже популярний на заході стероїд. В нас в Україні болденон мало поширений. Частково через не знання, а частково із-за численних чуток про його надзвичайну небезпеку для здоров'я. Медичні аспекти небезпеки болденона для здоров'я людини ми вже розглядали в окремій статті. Але це медична теорія, яка частенько розходиться з практикою. Є численні свідчення досвідчених атлетів про надзвичайну ефективність болденона для росту м'язової маси.

Я б не радив робити нахил на болденон в чистому вигляді і категорично не раджу застосовувати болденон новачкам в стероїдних курсах. Болденон один з кращих і найсильніших анаболічних стероїдів для набору маси, сили і сушки одночасно. Але він же і настільки перевершує усі інші стероїди по небезпечних побічних ефектах. Щоб понизити ризик болденона для здоров'я і ще більше посилити його ефекти, його необхідно застосовувати комбінованими курсами з іншими стероїдами. До речі, болденон ще називають "кормовим" стероїдом через його особливу здатність підвищувати апетит.

У цій статті ми розглянемо всілякі комбінації або курси болденона.
Курс болденон -метан- провірон - гонадотропін- тамоксифен.


В цьому випадку курс болденона триває 10 тижнів:


курс болденона

І ще 2 тижні після курсу болденона - Тамоксифен.

Курс болденон -туринабол. Це вже не ознайомлювальний курс болденона, а друге знайомство з болденоном:


болденоновий курс

Курс болденона для набору маси - класика, курс болденона триває 8 тижнів:Ну от мабуть цих курсів болденона буде достатньо, як для ознайомлення з болденоном, так і для просунутого знайомства з ним.Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації