СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс вінстрола


Ізольований прийом Вінстрола призводить до збільшення рельєфності м'язів і посилення венозного малюнка, а також сприяє росту силових показників. Це означає, що курс цього препарату підходить атлетам з достатньою масою тіла і помірним вмістом жиру.


Ось декілька загальних правил прийому :


Краще використовувати ін'єкційну форму.
Оптимальне добове дозування - 10-25 міліграм в пігулках і 50 міліграм в ін'єкціях.
Починайте курс з мінімальної дози - 10 міліграм в добу. Протягом тижня підніміть дозування до оптимальної.

Тривалість курсу складає 5-6 тижнів для таблетованої форми Вінстрола і до 6-8 тижнів для ін'єкцій.

Останні 1,5 тижнів курсу поступово знижуйте дозування препарату до мінімальної.
Максимальний ефект курсу досягається при одночасному застосуванні спортивного харчування для рельєфу.

Представлений вище курс вінстрола не вимагає проведення ПКТ (після курсова терапія).


Комбіновані курси вінстрола


У курс Станозолола (Вінстрола) можуть бути включені і інші препарати залежно від того, якого результату ви хочете досягти. Якщо ваша мета - збільшення м'язової маси, то можна поєднувати прийом Вінстрола з іншими андрогенами, сильнішими, наприклад, з тестостероном, метандростенолоном або анаполоном. Вінстрол балансує дія цих препаратів, зменшуючи їх естрогенний ефект, а сам при цьому діє анаболічно. Також компенсувати дію сильних андрогенів можна за допомогою додавання антиестрогену, таких, як Нольвадекс і Кломід. Результатом таких правильно підібраних комбінацій препаратів стане приріст м'язової маси при незначній затримці рідини і жирової тканини.

Практика показує, що напередодні змагань або під час дієти для схуднення, комбінування Вінстрола з тренболоном (андрогеном, що не ароматизується) надає велику рельєфність і твердість м'язам, що і є метою багатьох атлетів.

Увага! Дані, приведені в статті, носять виключно інформаційний характер і не повинні використовуватися для самостійного визначення схем прийому лікарських засобів. Лікарські препарати повинні призначатися і використовуватися під контролем кваліфікованих фахівців, самостійний прийом може привести до серйозних негативних наслідків для здоров'я.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації