СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс Турінаболу і Пропіонату


Цикл включає в себе наступні препарати:Курс Турінаболу і Пропіонату

Ефекти циклу ААС Турінаболу і Пропіонату


  • Набирається якісна маса, позбавлена жирів і рідини;
  • Збільшуються показники;
  • Збільшується апетит;
  • Надання мускулам рельєфу і жорсткості;
  • Підвищується венозність;
  • Присутній невеликий жироспалюючий ефект;
  • Практично відсутній ефект відкату;
  • Організм швидше відновлюється після інтенсивного тренінгу.

Опис препаратів з курсу Турінабол + Пропіонат


Кожний якісний анаболічний цикл повинен бути заснований на ефірах тестостерону. І абсолютно неважливо, призначений курс пропіонату для набору маси чи для сушіння. До складу цього анаболічного циклу входить ефір короткого терміну роботи – пропіонат. Чоловічий гормон має високу андрогенну активність, що сприяє підвищенню сили і витривалості спортсмена. Крім цього він слабо затримує рідину, особливо в умовах курсу туринабола і тестостерону пропіонату.

Необхідно відзначити, що туринабол по праву вважається одним з найбільш ефективних анаболіків орального застосування. Слід визнати, що цей ААС поступається в загальній ефективності анаполону, але одночасно з цим володіє унікальними особливостями, які проявляють себе лише на курсі туринаболу і пропіонату, при їх комбінуванні. Туринабол не дає можливість накопичуватись в організмі рідини, одночасно збільшуючи силу спортсмена і надаючи його м'язам відмінний рельєф. Не варто забувати і про відсутність здатності до ароматизації цього препарату.

Це зводить до нуля ризики прояву великої кількості побічних ефектів, як скажімо, при використанні метану і нандролону. Таким чином, можна сміливо говорити, що комбінований курс туринаболу і тестостерону є максимально ефективним для набору якісної маси м'язових тканин.

Цей цикл можуть використовувати всі атлети, незалежно від ступеня їх підготовки. На відміну від використання соло курсу пропіонату, в даному випадку ви отримаєте тільки суху масу. Також слід пам'ятати про необхідність проведення відновлювальної терапії, але про це трохи нижче.


Дозування препаратів на курсі


Тестостерон необхідно застосовувати один раз в два дні по 100 міліграм. У свою чергу, туринабол використовується щодня по 4 або 5 таблеток. Для отримання максимального ефекту його краще приймати за наступною схемою: вранці і в обід по дві таблетки, а ввечері – одну. Бажано починаючи з четвертого тижня циклу підключити до нього анастрозол. Найчастіше достатньо приймати щодня одну таблетку перед відходом до сну. Тривалість всього анаболічного циклу складає шість тижнів.


Відновна терапія після курсу Турінаболу і Пропіонату

Відновлювальний курс слід починати на другий чи четвертий день після основного циклу. Кломід приймається за звичною схемою, в кількості 20 міліграм щодня. Мінімальний термін використання препарату становить 10 днів. Практично завжди відновлення після даного курсу проходить без пригод. Всі використовувані препарати практично не здатні завдати шкоди здоров'ю спортсмена.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації