СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс тестостерону


Кожен досвідчений атлет знає, що найсерйозніший і правильний курс повинен бути оснований на ін'єкційному чоловічому гормоні. Будь-які суто анаболічні компоти препаратів будуть разюче програвати курсу тестостерону. Як правило, атлети вибирають між тестостероном пропіонатом та енантатом, доповнюючи його декою (нандролонами).

Це свого роду класика жанру, проте відносно недавно в культуризмі професійного та аматорського рівня стала популярна інша серйозна комбінація – курс тестостерону на основі пропіонату та енантата, тобто без додавання анаболічних препаратів.


Мова піде про курс Тестостерону пропіонат + Тестостерон Енантат + Тамоксифен + Кломід


курс тестостерону

Компанія Balkan Pharmaceuticals зарекомендувала себе своїми ефірами тестостерону, що і посприяло розповсюдженню такого курсу тестостерону. Його основною перевагою є відсутність побічних дій, властивих компоту препаратів на основі анаболіків. Завдяки використанню різних ефірів чоловічого гормону, а не його аналогів, гормональний фон не зазнає різких злетів і падінь, що і обумовлює швидке зростання м'язової маси і нормальне самопочуття без втрати лібідо.


Особливості курсу тестостерону:


Швидке відновлення між силовими тренуваннями;
Можливість проводити по кілька тренувань в день як професійні атлети;
Разюче підвищення силових характеристик без негативного впливу на суглоби зі зв'язками;
Швидкий приріст м'язової маси, запасів глікогену і креатину;
Не шкодить печінці;
Не викликає проблем з лібідо, а навпаки – підвищує його;
Помірна конвертація в жіночі гормони, яку легко контролювати за допомогою дозувань і ПКТ;
Рівний гормональний фон і відповідне хороше самопочуття без емоційних перепадів;
Спалювання жиру за рахунок прямого впливу тестостерону на жирові клітини і жіночі гормони;
Підвищення рельєфності мускулатури;
Помірний феномен відкату, який дозволяє зберегти майже всю суху м'язову масу після курсу тестостерону, втративши тільки рідину.


Як приймати курс тестостерону?


Тестостерон пропіонат – це короткий ефір. Його треба ставити через день, по 100 мг. Енантат із-за його тривалого періоду напіврозпаду необхідно колоти раз в тиждень – по 250 мг. Саме така схема курсу тестостерону дозволяє тримати гормональний фон рівним, що повністю блокує можливі побічні дії.


Якщо є можливість, можна додати які-небудь оральні препарати анаболічного формату для так званого фону. Для такої задачі підійде oxymetholone, метан, турінабол, вінстрол (якщо немає патологій печінки), і навіть оксандролон. У цьому випадку дозування пропіонату можна знизити до 50 мг. Курс турінабол тестостерон вважається найбільш оптимальною комбінованою схемою.


Тривалість застосування повинно бути 8 тижнів. Після курсу тестостерону слід зробити 2 тижні ПКТ. Завдяки розумним дозування ніякої ароматизації не буде, так само як і інших побічних дій.


Побічні ефекти тестостеронового курсу


Як таких побічних дій немає, але якщо задумаєте збільшити дозування, то можете зіткнутися з конверсією чоловічих гормонів в жіночі, що призведе до гінекомастії і зниження лібідо. Однак навіть у цьому випадку можна скористатися блокаторами естрогенів і придушити негативні наслідки.


Із-за відсутності цілого компоту різних препаратів кількість побічної дії помітно знижується. Грубо кажучи, курс тестостерону легко контролювати, чого не можна сказати про класику: дека+тестостерон.


ПКТ після курсу тестостерону

В даному курсі є довгий ефір – тестостерон енантат. Саме тому ПКТ починається лише через 8-10 днів після фінальної ін'єкції енантат. Пропіонат до цього часу повністю вийде з крові. Використовуйте класичний набір: кломід (50 мг в день).


Безпосередньо на курсі тримайте при собі тамоксифен. Рекомендується почати прийом вже після 4-5 тижнів курсу по 10 мг через день на ніч. Якщо відчуваєте, що на курсі набухають соски і з'являється характерний для гіно свербіж, то слід підвищити дозу до 20 мг щодня.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації