СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс сустанона на м'язову масу


Краще всього курс сустанона комбінувати з курсом метану і гонадотропіну в якості відновника ендогенного тестостерона після курсу сустанона. Якщо проводити курс на одному сустаноні, ароматизація буде незначна, та і на печінку в розумних дозах сустанон практично не впливає. Але в разі курсу сустанона соло буде більший приріст сили, ніж маси.

В якості прикладу курс сустанона соло : Курс триває 6 тижнів, за об'ємом це, в середньому 5-6 ампул сустанона. Ін'єкції робляться 1 раз на тиждень в дозуванні 250-500 міліграм сустанона. Починаючи з другого тижня курсу сустанона соло, обов'язково приймайте нольвадекс 10 міліграм/добу. Навіть коли закінчите курс сустанона, необхідно продовжувати курс нолвадекса ще чотири тижні. На 3 тижні курсу сустанона починайте приймати тестостеронові бустери, курс прийому яких необхідно продовжувати ще на протязі 4 тижнів після закінчення курсу сустанона. Це необхідно для відновлення вироблення власного тестостерона, який пристойно пригноблюється сустаноном на курсі.


Курс сустанона на масу:


Для ефективного приросту м'язової маси, необхідно поєднувати курс сустанона з курсом метандростенолона і у кінці курсу включити гонадотропін.

Це найпотужніша комбінація курсу на масу і силу в природі. На цьому комбінованому курсі можна набрати за 3 місяці 10-15 кг м'язової маси і збільшити силові показники в 3 базових вправах на 30-50 кг Комбінований курс сустанона триває 14 тижнів і починається з малих дозувань сустанона і метану, потім поступово, на протязі 7 тижнів дозування підвищуються і так само 7 тижнів знижуються.

Така схема курсу допоможе максимально зберегти досягнуті на курсі показники маси і сили. Ефект від цього курсу, можна відчути вже з перших днів курсу. Сустанон слід припинити приймати раніше, ніж метандростенолон, оскільки він довше працює в організмі. Ще один безперечний плюс такого курсу сустанона - його економічність у витратах. Курс стоїть дуже дешево в порівнянні з курсами інших препаратів, а ефект вищий. Але і стійкість досягнутих результатів набагато нижча, якщо після курсу сустанона не почати відразу ж інший курс з іншими препаратами. На цьому комбінованому курсі сустанона підвищена небезпека накопити багато рідини і заплисти. Тому на курсі потрібна найсуворіша дієта.

Один з істотних мінусів цього курсу сустанона в тому, що і сустанон і метан тим більше, обоє ці препарату багаті побічними ефектами, а вже разом... Можливе висипання прищів по усьому тілу. А якщо у вас не особлива переносимість до сустанону або метану, то тримайтеся чимдалі від такого комбінованого курсу.
Ну і нарешті сама схема комбінованого курсу сустанона і метану :курс сустанона

Курс сустанона для сухих і якісних м'язів:


Для цієї мети, так само, як і для нарощування маси потрібний комбінований курс сустанона. У цьому курсі поєднуються сустанон, дека (дека-дураболін), вінстрол і прімоболан. Такий курс сустанона хороший для підготовки до змагань. На цьому курсі ви багато маси не наберете (за пару місяців, приблизно 5-8 кг), але набране буде саме м'язами, якісними, сухими і стійкими на відкат. Сустанон дасть силу, а дека якісну, суху масу.
Ось схема такого курсу сустанона :


курс сустанона

Важливе зауваження: Якщо вам немає 21 року, то навіть і не думайте використовувати сустанон, інакше ви безповоротно угробите свою гормональну систему. Так само і на першому "хімічному курсі" андрогени абсолютно не прийнятні.Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації