СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТуріновер + Стромбафорт


Даний курс стероїдів Туріновер + Стромбафорт для новачка дозволяє набрати до 5-7 кг якісної ("сухої") м'язової маси (з урахуванням можливого невеликого відкату). Підсумковий результат залежить від способу тренувань, спортивного харчування, комбінованого зі стероїдами, вживання пост-курсових препаратів, а також режиму харчування і відпочинку. При максимально відповідальному підході - результат буде максимальним.

Зверніть увагу, що проходячи даний курс бажано додати в свій спортивний раціон щось з препаратів спортивного харчування для суглобів і зв'язок (напр., глюкозамін і хондроїтин). А також щось для підтримки печінки. Оскільки, по-перше, на курсі відбувається досить серйозний висновок накопичуваних "зайвих" рідин, в т. ч. жирових і суглобових. А стимул до тренувань, як для новачка, виходить чималий.

У результаті, деякі не звертають увагу на стан суглобів та отримують травми, або больові тренування. По-друге, обидва препарати курсу - оральні (таблетована форма), тому мають досить токсичну дію на печінку. Якщо особливих проблем з печінкою немає, то, можливо, це навіть і не відчується. В іншому випадку - краще відразу перестрахуватися.


курс стероїдів туріновер стромбафорт

1) Туріновер: він же - Турік, Туранабол, Турінабол - високоефективний анаболічний стероїд, що стимулює якісне зростання без ризику ароматизації. Поступовий, але довготривалий результат - головний плюс турінабола. Відбувається це зростання завдяки стимуляції діючою речовиною Туріновера - хлордегідрометилтестостероном - вироблення гонадотропінів, які, в свою чергу, стимулюють вироблення чоловічих статевих гормонів (андрогенів і тестостерону). Зазначена діюча речовина є похідним метандієнона, з додатковою молекулою хлору, яка, з одного боку, знижує андрогенну активність, що робить приріст м'язів менш активним, але, з іншого боку, знижує ефект ароматизації.

А ароматизація вільного тестостерону в естроген в бодібілдингу вкрай небажана із-за зайвої затримки рідини в організмі і ризику виникнення гінекомастії (ріст грудних залоз за жіночим типом). Саме тому досвідчені бодібілдери з великою повагою ставляться до даного препарату. Однак, при порівняно слабкій андрогенній активності, Туріновер чинить токсичну дію на печінку. У зв'язку з чим небажано приймати його поза курсом і збільшувати заявлені в курсі дозування.

2) Стромбафорт - він відомий, як Станозолол в таблетованій формі. Головна заслуга його діючої речовини - Stanozolol - збільшення анаболічних процесів (поліпшення якості всіх процесів обміну і засвоєння речовин). Однак, бодібілдери з досвідом цінують препарати з станозололом за те, що станозолол є антагоністом прогестерону. А для всякого бодібілдера збільшення прогестеронової активності небезпечно "заливним ефектом", активізацією процесів гормонів жіночого типу, і такими побочками, як гінекомастія, ослаблення потенцією і багато ін.

Деякі називають прогестин основним гормоном вагітності. Чи треба пояснювати, що саме тому він і сприяє уповільненню травлення (для кращого засвоєння поживних речовин), розташовує до спокою і повільності, накопичення "буферних" рідин (для захисту внутрішніх органів і плоду), і, взагалі, більше стимулює до запасливості поживних речовин, а не до їх енергійного використання на ріст м'язів.

Отже, даний курс стероїдів для новачка призначений для набору сухої маси і відмінно підходить для сушки і поліпшення рельєфу. Ароматизація практично відсутня із-за низької естрогенної активності, отже, фактично виключені такі побічні ефекти, як гінекомастія. У підсумку, нарощувані під час тренувань м'язи виходять щільними і володіють відмінним рельєфом, венозна промальованість також помітна.

Про відкат маси після курсу турбуватися не варто, якщо буде підтримуватися якісне харчування з білковою їжею, а також (хоча б зрідка) - фізична форма. Прийом стероїдів курсу можна розбити на два рази на добу, приймаючи, наприклад, за годину до їжі і приблизно за три години до тренування, запиваючи водою.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації