СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТуріновер + Болдевер + Кломівер


Даний курс стероїдів Туріновер + Болдевер + Кломівер для новачків на масу і витривалість дозволяє набрати до 5-7 кг якісної (сухої) м'язової маси. При цьому володіє досить низьким ступенем ризику ароматизації та інших, "стандартних" для бодібілдингу, побічних ефектів.


курс стероїдів туріновер болдевер кломівер

1) Turinover : він же - Турик, Туранабол, Турінабол - високоефективний анаболічний стероїд, що стимулює якісний ріст без ризику ароматизації. Поступовий, але довготривалий результат - головний плюс турінабола. Відбувається цей ріст завдяки стимуляції діючою речовиною Туріновера - хлордегідрометилтестостероном - вироблення гонадотропінів, які, в свою чергу, стимулюють вироблення чоловічих статевих гормонів (андрогенів і тестостерону). Зазначена діюча речовина є похідною метандієнона, з додатковою молекулою хлору, яка, з одного боку, знижує андрогенну активність, що робить приріст м'язів менш активним, але, з іншого боку, знижує ефект ароматизації. А ароматизація вільного тестостерону в естроген в бодібілдингу вкрай небажана із-за зайвої затримки рідини в організмі і ризику виникнення гінекомастії (ріст грудних залоз за жіночим типом). Саме тому досвідчені бодібілдери з великою повагою ставляться до даного препарату. Однак, при порівняно слабкій андрогенній активності, Туріновер чинить токсичну дію на печінку. У зв'язку з чим небажано приймати його поза курсом і збільшувати заявлені в курсі дозування.

2) Boldever - анаболічний стероїд зі слабкою андрогенною активністю і хорошими результатами по збільшенню маси. Результативність препарату полягає у збільшенні еритроцитарної активності, яка збільшує приплив кисню до тканин (у т. ч. м'язів), що надає на тренуваннях відчуття легкості і витривалості. Крім того, препарат підвищує лібідо і практично не призводить до побічних ефектів, не дивлячись на те, що є ефіром болденон ундисилената тривалої дії. Діючі речовини болдевера перебувають в організмі до 15 (а іноді до 25) діб після завершення курсу. До того ж, Boldever зарекомендував себе, як препарат котрий поліпшує апетит, що, іноді, також вкрай незамінно на курсі по набору маси. Враховуючи тривале виведення препарату, треба виходити з того, що курс з ним треба буде закінчити приблизно за 5 місяців до настання змагань.

Можна сказати, що Туріновер і Болдевер в даному курсі доповнюють дію один одного, тим самим збільшуючи результативність. М'язи у підсумку виходять щільними і мають хорошу еластичну структуру, без пересушеності. Не можна сказати, що цей курс ідеальний для сушіння. Тому, перед його вибором, визначтесь, що для вас важливіше на найближчий час після курсу. Маса і ефектність трохи більш, ніж за місяць, або сухість і мінімальна кількість рідини в організмі. Третій препарат курсу - Кломівер - доданий в цей курс для виключення ароматизації, зниження лібідо, і для відновлення рівня вироблення власного (ендогенного) тестостерону. В процесі проведення невеликої двотижневої ПКТ з ним, нормалізація власної гормональної активності, пригніченої на курсі стероїдами, трохи підсушить набрану масу і позбавить вас від інших гіперболізірованих здібностей, важливих саме в період інтенсивних тренувань.

3) Clomiver - цей препарат не дарма п'ється в кінці курсу, оскільки вважається препаратом для ПКТ, відновлює вироблення власного тестостерону. Кломівер має антиестрогенний ефект, який забезпечує йому кломіфен цитрат, пригнічує активність естрогенів, стимулює синтез тестостерону. Оскільки майже всі препарати ААС підвищують рівень естрогенної активності, застосування Кломівера після курсу по набору маси вкрай бажано. І часто Кломіфен/Кломівер радять, як альтернативу застосуванню більш токсичного Тамоксифену. Часто орієнтуючись на те, що в одних Тамоксифен більш негативно впливає на зір. У інших же, навпаки, Кломівер протягом курсу дещо погіршує зір, сприяючи сухості очей і пов'язаним з цим негативними відчуттями, що не завадить знати і приймати певні заходи. У випадку, якщо ні один, ні інший препарати явно не підходять для ПКТ, спортсмени шукають рослинну альтернативу. Але, при правильно підібраних дозах стероїдів і самої ПКТ, ніяких побічних ефектів з Кломівером виникнути не повинно.

Отже, даний курс стероїдів для набору маси і збільшення потужності і витривалості можна рекомендувати тим початківцям атлетам, які не мають особливих проблем зі здоров'ям і хочуть протягом трохи більше півтора місяців набрати до 5-7 кг якісної м'язової маси: без водянистості, з еластичними, тугими м'язами. Питання лише в чіткому дотриманні дозувань і правильному підборі курсу вправ для стимулу зростання необхідних м'язів.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації