СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс стероїдів номер один


Склад курсу : Данабол (діюча речовина Метандієнон) + Стромбафорт (діюча речовина Станазолол) + Тамоксифен

Короткий курс стероїдів включає: 100 пігулок Данаболу і 100 пігулок Стромбафорта і 40 пігулок Тамоксифену

Тривалість: 4 тижні + ПКТ


Перший курс стероїдів №1 дає можливість наростити масу і силу за 4 тижні

Перший курс стероїдів призначений для атлетів, що не мають досвіду застосування спортивної фармакології, або для новачків які раніше приймали тільки метан соло. Цей курс допоможе вам оцінити вплив анаболічних стероїдів конкретно на ваш організм. Ефект від курсу індивідуальний і залежить від вашої фізіології, сприйнятливості до стероїдів, харчування і тренувань.

При грамотно складеному раціоні, правильному режимі тренувань і нормальної сприйнятливості до анаболиків можна набрати до 6-7 кілограм відносно сухої маси. У когось, можливо, ефект буде ще кращим.

Застосування Данаболу в якості першого препарату дозволяє наростити м'язову масу і силу всього за 4 тижні.

Данабол + Стромбофорт - Курс складається з двох препаратів данабол (метандієнон) і станазолол. Метан дасть нам відносно швидкий приріст м'язової маси, станазолол закріпить результат, зробить набрану масу "сухішою" і поліпшить силові показники. У результаті ми отримаємо 5-7 кілограм відносно сухої м'язової маси і поліпшення силових показників. На післякурсову терапію (ПКТ) ми використовуватимемо Тамоксифен - антиестроген, який посприяє виробленню власного тестостерона після його пригноблення на курсі, крім того знижує ароматизацію, яка приводить в утворенню "гино".


Як приймати препарати?


Є два способи, як приймати курс:


У першому, коротшому варіанті, курс триває 25 днів + ПКТ 37 днів. З першого дня починаємо пити по 2 пігулки метан+станазолол через 4-5 годин. Всього 4 пігулки метану і 4 пігулки станазолола в день, і так впродовж 25 днів. Далі відновлюємо вироблення власного тестостерона Тамоксифеном (починається ПКТ). Перші 3 дні п'ємо по 2 пігулки, одну в ранці, одну на ніч. Далі впродовж 34 днів по пігулці в ранці.

У другому, довшому варіанті, курс розбивається на 2 етапи по 25 днів + ПКТ. З першого дня починаємо пити метан по пігулці через 4-5 годин, всього 4 пігулки в день, і так впродовж 25 днів. Далі за такою ж схемою станазолол (стромбафорт) 25 днів. І вихід на Тамоксифені. Перші 3 дні п'ємо по 2 пігулки, одну в ранці, одну на ніч. Далі впродовж 34 днів по пігулці в ранці.

Відмінність першого варіанту від другого тільки в навантаженні на печінку, якщо ви боїтеся або відчуваєте біль в печінці, купіть після курсу і ПКТ фітопрепарат лів - 52. Препарат продається в аптеці без рецепту. Він чинить антитоксичну дію і нейтралізує шкідливу дію в нашому випадку оральних стероїдів на печінку.

В цілому курс досить безпечний і побічних ефектів бути не повинно.

Як правильно харчуватися на першому курсі стероїдів? Про це детальніше читайте тут

Тренуватися треба 3-4 рази в тиждень, через день. Стандартну програму тренувань 45 хвилин буде досить.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації