СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс стероїдів на якісну масу туринабол + болденон


Іноді результатів від тренувань недостатньо і в хід йдуть всілякі анаболічні препарати, серед яких особливою популярністю користується курс стероїдів на якісну масу туринабол + болденон. Ви почали тренуватися і хочете досягти максимального ефекту від витрачених сил і енергії? Тоді варто скласти курс прийому анаболічних речовин, які сприяють збільшенню результату від вправ і допомагають його закріпити.

Але незважаючи на великий асортимент спортивної фармакології та досягнень медицини, зробити вибір на користь того або іншого препарату дуже важко. Відразу виникають сумніви у якості та дієвості стероїду. Начитавшись інформації з різних джерел, спортсмен починає шукати свій ідеальний варіант, але не завжди ці пошуки закінчуються вдало, особливо для новачка. Початківці атлети допускають безліч помилок не тільки в тренувальному процесі, але і при складанні курсу стероїдів.


Шукаємо правду про АС.


Необхідно розуміти, що знання і тільки знання можуть застрахувати вас від негативного впливу анаболічних препаратів. Але де ж можна знайти достовірну та дієву інформацію? Звичайно, краще всього звернутися до тренера або спеціаліста. Вони поганого не порадять.

Головне – це не йти на поводу у реклами, яка обіцяє миттєві і нешкідливі результати без особливої праці. Пам'ятайте, що такого не буває. І якщо ви тільки починаєте свій шлях бодібілдера, то краще вибрати курс стероїдів на якісну масу туринабол + болденон.

Він чудово задовольняє вимоги новачків, захищаючи їх від небезпеки і негативних наслідків. Ці два препарати максимально щадять організм, не викликаючи дискомфорту і різних незручностей.

Таким способом спортсмен проходить максимально легкий і безпечний шлях до збільшення м'язової маси без побічних ефектів і ризику для здоров'я. Ваші м'язи істотно збільшуються, зростає якість мускулатури і промальовується розкішний рельєф.

По завершенню курсу спортсмен отримує суху масу, без накопичення зайвої рідини в м'язових волокнах. Але головний плюс для новачка – це відсутність ризику побічних ефектів. Зауважимо, що іноді у атлетів із-за цих препаратів відзначається збільшення апетиту, але це не є чимось страшним і легко приписується в колонку позитивних якостей. Адже збагачене білком харчування допоможе швидше отримати довгоочікувані результати.

Набрана вага зберігається і після закінчення курсу, а сам атлет відчуває значний приріст власних силових показників і загального рівня витривалості. Погодьтеся, що такі показники зможуть порадувати кожного і налаштувати на позитивну хвилю подальших тренувань.

Спортсмени, які приймають болденон, заявляють, що результати наступають повільно, але в цілому набирається якісна маса. Ну, а якщо препарат вживати разом з туринаболом, то ефект зросте в кілька разів.


Як правильно проходити курс стероїдів.


Такий курс сприяє хорошому збільшенню м'язової маси. Він розрахований на два місяці і в його основі лежать два стероїди, які володіють значним анаболічним ефектом. Іноді в курс включають сустанон-250, який завдяки своїй андрогенній природі гарантує високий, а головне, стабільний гормональний рівень під час всього курсу. Щодо останнього, то його присутність в курсі не є обов'язковою умовою. Все буде залежати від кінцевої мети, яку переслідує атлет.

Зазначимо, що туринабол є прекрасною основою для набору сухої і якісної мускулатури. З м'язів йде вся зайва вода. В результаті вони стають твердими, міцними і рельєфними. А ось болденон не тільки нарощує масу, але стимулює збільшення апетиту. Так атлети можуть засвоювати необхідну кількість поживних речовин і робити свої тренування ще ефективнішими.


ПКТ після курсу


Для проходження такого курсу необхідно скласти висококалорійне харчування, яке буде складатися переважно з білків. При бажанні можна використовувати різні добавки. Це можуть бути BCAA, протеїн або енергетичний коктейль.

Курс стероїдів на якісну масу туринабол + болденон одночасно потужний і якісний. Не варто переживати за збереження результатів – навіть після закінчення курсу ваша набрана маса нікуди не дінеться. Все це за рахунок дії туринаболу. Препарат запобігає феномену відкату і робить м'язи якісними і привабливими на вигляд. Для ПКТ чудово підійде кломід, який допоможе організму налагодити виробництво власного тестостерону.

Курс триває вісім тижнів, а ПКТ – 14 днів. Туринабол приймають по 4 таблетки до 7 тижня, а потім по 3. Болденон вводять два рази в тиждень по 300 мг. Кломід в перший тиждень по дві таблетки, а потім прийом скорочується до одної.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації