СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс стероїдів на суху масу


Курс стероїдів на суху масу включає: 2 флакони (20 мл) Тестостерон Пропіоната, 160 пігулок Станозолола, 40 пігулок Кломіда, 20 пігулок Анастразолу.

Мета і ефект курсу : приріст м'язової маси, спалювання жиру, збільшення силових показників.


Кому підійде курс стероїдів на суху масу?


Курс призначений для атлетів з досвідом застосування спортивної фармакології. Не рекомендуємо курс людям що не досягли 20 років.

Само визначення курс на суху м'язову масу дуже умовне, оскільки будь-який масонабірний курс при правильно скоректованій дієті і тренуваннях може вважатися курсом на суху масу. Цей курс дозволяє максимально безпечно отримати рельєфну мускулатуру. При правильному харчуванні, тренуваннях і нормальній сприйнятливості до стероїдів він дозволяє набрати від 6 до 12 кілограм відносно сухої м'язової маси. Курс розрахований на 6 тижнів + 3 тижні ПКТ.


Як приймати курс на суху масу?


Тестостерон пропіонат ставимо через день по 1 ампулі, анастрозол в перший тиждень п'ємо по 0,5 пігулок на ніч через день, далі по одній пігулці на ніч через день. Станозолол п'ємо по 4 пігулки щодня (через 4-5 годин). На після курсовій терапії п'ємо кломід по 4 пігулки (2 з ранку і 2 на ніч) протягом тижня, потім ще 6 днів по 2 пігулки в день (1 ранком і 1 на ніч).


Для чого потрібний кожен препарат?


Тестостерон пропіонат (Testosteron propionat) - головний препарат на підставі якого побудований курс. Короткий ефір з періодом активності біля 3-х днів. Включається в роботу впродовж дня після уколу. Пропіонат (пропік) - один з найпопулярніших стероїдів для набору сухої м'язової маси. Підходить препарат спортсменам з будь-яким рівнем підготовки. Основні ефекти від застосування пропіоната : ріст м'язової маси, жиро спалювання, промальовування рельєфу, збільшення силових показників.

Станозолол (стромбафорт) використовується для рельєфу. У зв'язці з тестостероном пропіонатом дає хорошу рельєфність мускулатури, хоча на ріст м'язової маси впливає мало. Так само препарат значно підвищує силові показники.

Анастрозол - інгібітор ароматази. За правилами після десяти днів курсу слід здати аналіз на вміст естрадіолу в організмі. Після цього коригувати дозування анастрозола на курей. У більшості ж випадків ніхто цим не займається, тому в наш курс препарат включений відразу, оскільки в 90% випадків він вам знадобиться і точно не буде зайвим. Також препарат перешкоджає "заливці" м'язової маси, робить її більше рельєфною, що потрібно на курсі на суху масу.

Кломід є антиестрогеном, який буде потрібний нам на після курсовій терапії для відновлення вироблення приглушеного на курсі власного тестостерона, використовується на ПКТ для виборчого зв'язування естрогену в крові.

Також можете почитати про харчування на курсі стероїдів на суху масу.

Тренування через день (3-4 рази в тиждень)


Типи стероїдних курсів


1. На масу.

2. На рельєф.

3. На суху масу.


Залежно від поставленої мети і фінансових можливостей можна підібрати ідеально підходящий для вас варіант прийому тих чи інших анаболіків. Якщо ви хочете стати потужнішим і більше, сильніше, то тут без варіантів - вам підійде курс на масу.

Для тих, хто хоче скинути зайву вагу перед змаганнями, підтягнути м'язи, необхідний курс на рельєф.

Що стосується курсу на суху масу, то він підходить для тих, хто хоче накачати біцепси, використовуючи "хімію", зменшити кількість води в організмі.


Кращі курси стероїдів для рельєфу


Тут на перший план виходять спалювачі жиру, а ще - дієта.
У період сушіння організм відчуває нестачу калорій, а значить, підтримка стероїдів тут буде якраз до речі. Завдяки дії андрогену, буде підтримуватися працездатність, незважаючи на те, що організм втрачає калорії і робить більш агресивною психіку. Але ж ви хочете досягти мети, а значить, потрібно бути наполегливими і рухатися до перемоги будь-якою ціною. Анаболічні стероїди стануть прекрасним помічником для підтримки в організмі необхідного балансу азоту. В результаті м'язи не будуть зруйновані через брак харчування.

Якщо підтримувати правильний режим, то в результаті стає можливим домогтися м'язів практично без жиру. Тепер зможете насолоджуватися рельєфом і масивністю фігури. Ваш зовнішній вигляд буде просто бездоганний.

Курс стероїдів на суху масу є дуже важливим для бодібілдерів. Варто більш ґрунтовно зупинитися на кращих варіантах циклу прийому "хімії" для досягнення поставленої мети.

Скільки ж повинен продовжуватися курс на рельєф? Тут період складає від одного місяця до двох. З препаратом вибирають довгі або короткі, але практично завжди присутній короткий у вигляді тестостерону пропіонату. Це засіб, який практично не затримує в організмі воду, відмінно підтримує працездатність. З анаболіків найкраще підійде оральний Оксандролон або ін'єкційний параболан. В список слід додати станазолол і прімобалан, причому як в ін'єкціях, так і в таблетованій формі.

Оптимальні середні або навіть нижче середніх дози. Все залежить від ваги спортсмена і від того, якого результату він хоче добитися. Ви хочете підібрати ідеальний ансамбль? Тоді зупиніть свій вибір на Пропіонаті з параболаном або з станазололом. Це відмінний вибір для сушіння.

Можна включити в цикл три препарати. Це може бути Пропіонат з Параболаном і Примоболаном - останній успішно доповнює анаболічну дію параболану.


Кращий курс стероїдів на суху масу

Для того, щоб тіло було підтягнутим і привабливим, при цьому не виглядати занадто потужно, подібний цикл стане ідеальним вибором. По тривалості цей цикл перевищує один, а то і два місяці. Схема практично та ж, що і у випадку з курсом на рельєф. Тобто, ви приймаєте андроген і анаболічні стероїди, хоча в цьому випадку співвідношення препаратів зсувається в бік анаболіку. Дуже часто використовується тільки він. Дозування тут досить невеликі. Основною метою курсів на суху масу є не надто значний приріст м'язів і показників сили. Дуже важливо, що не накопичується вода, не з'являються прищі і інші побічні реакції. З ліків найбільш доречні анаболіки Оксандролон Прімоболан, а також Станазолол параболан. Що стосується андрогенів, то зверніть увагу на Тестостерон пропіонат у невеликих дозах. З найбільш поширених варіантів варто виділити курси пропіонату з станазололом або з примоболаном, а також оксандролоном. Є й інший затребуваний варіант - виключіть пропіонат повністю і проводьте курс тільки на прийомі анаболіків. Це може бути станазолол з оксандролоном і примоболаном або станазолол з оксандролоном і параболаном.

Під час курсів бодібілдер повинен вживати в їжу калорійні продукти, причому білок переважає. В результаті подібних курсів ви досягнете помірних результатів.


Соло курс стероїдів на суху масу

Ці два препарати допоможуть добитися відмінних результатів. Анавар слід приймати тричі на добу. Дозу призначає лікар. Що стосується Тамоксифену, то його слід починати вживати через пару діб після закінчення циклу.Якщо приймати Вінстрол, то курс тут буде практично таким же. знову ж, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем з приводу тривалості циклу і дозування.Комбіновані цикли прийому стероїдів


1. Вінстрол з Тестостероном. Дана комбінація користується небувалим успіхом серед спортсменів, адже з її допомогою стає можливим збільшити обсяг сухої м'язової маси. В залежності від того, як ви будете харчуватися і тренуватися під час циклу прийому засобів, буде різним баланс між ростом мускулатури і спалюванням жиру.Ще один ефективний комбінований курс виглядає наступним чином:


ефективний комбінований курс

Комбінація з Примоболана чи Боденона з тестостероном


Це прекрасний варіант для набору маси. Крім того, даний курс стероїдів на суху масу теж досить ефективний.


Комбінація з Примоболана чи Боденона з тестостероном

А тепер саме час підбити підсумки. Насправді всі анаболіки-стероїди мають андрогенну активність, хоча із різною мірою виразності. Ін'єкції більш безпечні, ніж таблетки. Не варто намагатися досягти дуже швидко результатів, використовуючи для цього надмірні дозування, важкі для організму цикли. Такий підхід безумний. Краще зробити два слабких курси з перервою, ніж один потужний.

Для того щоб домогтися гарних результатів, слід приймати стероїди в розумних дозах і правильних комбінаціях. При цьому важливо не перевищити оптимальну тривалість курсу.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації