СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс стероїдів на масу


Склад курсу : Данабол + Тестостерон Енантат + Станозолол + Кломід + Тамоксифен

Курс стероїдів на масу включає: 100 пігулок Метану, 6 ампул Тестостерона Енантата, 60 пігулок Станозолола, 40 пігулок Кломіда, 20 пігулок Тамоксифену і 20 пігулок Анастразола


Кому підійде курс на масу?


Другий курс стероїдів підходить для атлетів середнього рівня, що вже пройшли прийом курсу для початківців Метандієнон + Станозол. Основна мета курсу - набір маси.

Спільне застосування Данаболу і Енантата призводить до значного приливу сил і набору загальної маси тіла. Оскільки ефір позитивно впливає на процес відновлення і прискорює обмін речовин, про перетренованість можна не хвилюватися, навпаки, тренуватися можна частіше і старанніше. Так, професійні атлети проводять силові тренування по 2 рази в день, не хвилюючись про відновлення.

Відмінний результат в наборі м'язової маси дає комбінований прийом Данаболу і Тестостерона.

Закінчивши прийом Данаболу, слід почати прийом Стромбафорта, що забезпечує рельєф м'язів і найбільш довге збереження отриманих результатів. Стромбафорт - це м'який стероїд: великого приросту м'язової маси він не дає, проте здатний надовго утримати отримані в ході тренувань результати.

Курс стероїдів на масу припускає через тиждень після останнього уколу Енантата почати прийом Кломіда. Річ у тому, що під час курсу у атлета міститься набагато більша кількість тестостерона в крові, ніж у звичайної людини. І організм, щоб урівноважити процес, знижує вироблення власного тестостерона. В результаті, другий курс стероїдів добігає кінця, і в організмі утворюється, так звана, гормональна яма, оскільки сам організм тестостерона робить менше, а ззовні (з ефіром) він вже не поступає. Не втратити в цей період з такою працею набрані кілограми і допомагає Кломід, що дає команду організму збільшити вироблення чоловічого гормону тестостерона.

Тамоксифен, що входить в курс на масу, помітно знижує ароматизацію ту, що виникає від прийому Метандієнона і Тестостерона, перешкоджаючи утворенню "гино". Більше того, сприяє збільшенню вироблення організмом власного тестостерона.

Анастразол застосовується з другого тижня. П'ємо перші дні по пів таблетки через день, потім дозування піднімаємо до пігулки. Цей препарат потрібний, щоб стежити за рівнем естрадіолу в крові (жіночий гормон). Саме від його рівня залежить, як ви відновитеся швидко після курсу. При підвищеному рівні естрадіолу йде затримка води в організмі.
Для кращого регулювання гормону в крові, рекомендується хоч би раз на тиждень здавати аналізи на естрадіол, якщо він все одно підвищуватиметься, просто підвищуємо дозування анастразола.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації