СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДанабол + Стромбафорт


Один з найбільш популярних курсів анаболічних стероїдів для новачків в бодібілдингу та досвідчених атлетів це Данабол + Стромбафорт, раніше не стикаються зі спортивної фармакологією.

Основний ефект даного курсу - якісний приріст маси. Трохи менше, ніж у курсах з вмістом нандролону, але не менш якісним, і з меншим переліком можливих побічних ефектів. У тому числі, з меншим ризиком для проблем з потенцією при слабкій печінці та іншими протипоказаннями для застосування нандролону.
1) Данабол - він же Метан, як називають його атлети, скорочуючи назву діючої речовини - Methandienone. Безсумнівно, це один з найпопулярніших анаболічних стероїдів у світі. Плюс препарату саме для новачка в тому, що він володіє помірною андрогенною дією, і, при правильних дозуваннях, практично виключає появу побічних ефектів. Данабол прискорює синтез білків і амінокислот, тим самим збільшуючи приріст якісної м'язової маси. Крім того, побічно сприяє зниженню жирових накопичень (за рахунок посилення анаболізму), і поліпшення азотистого балансу.

Єдине але - данабол не можна застосовувати при захворюваннях печінки, оскільки він досить токсичний для того, щоб, проходячи через хвору печінку, як мінімум, викликати заявлені виробником можливі побічні ефекти. Із-за того не варто захоплюватися тривалим та безперервним прийомом данабола поза курсу, і самовільним підвищенням його дозувань.

2) Стромбафорт - він відомий, як пероральний Станозолол (у таблетованій формі). Головною заслугою діючої речовини Стромбафорта - Stanozolol - вважається збільшення анаболізму (прискорення та поліпшення якості всіх процесів обміну і засвоєння речовин). Але досвідчені атлети цінують станозол-вміщаючі препарати більше за те, що станозолол в них є антагоністом прогестерону. Щоб зрозуміти чим прогестероновая активність страшна для бодібілдера, досить сказати, що прогестерон є одним з найкорисніших для настання і проходження гормону вагітності.

Він сприяє уповільненню травлення (для кращого засвоєння поживних речовин плодом), розташовує до спокою, повільності, накопичення "буферних" рідин (для захисту плода та життєво важливих органів вагітної), і, взагалі, більше стимулює до накопичення, а не до енергійності і росту м'язів головного організму. У той же час, основними недоліками таких стероїдів, як нандролон і данабол як раз і є зниження рівня тестостерону, що підвищує ризик естрогенної активності, чреватої водянистістю і гінекомастією. А також прогестеронову активність, також провокує водянистість і ожиріння за жіночим типом. При цьому не може бути і мови про чисту щільну рельєфність м'язової маси!

Тому вкрай бажано комбінувати зазначені анаболіки з препаратами, що знижують ризик естрогенної і прогестивної активності, підвищуючи рівень тестостерону. Саме це і робить станозолол, що міститься в препараті Стромбафорт - підвищує кількість вільного тестостерону!

Таким чином, препарати курсу стероїдів для новачків - Данабол + Стромбафорт - доповнюють дію один одного, навколо єдиної мети: в найкоротші терміни набрати якісну, щільну, м'язову масу, без зайвої води і побічних ефектів. Детальніше про препарати курсу читайте на сторінках препаратів, посилання на які наведено на початку цього опису. Результативність курсу при такому поєднанні - 5-8 кг, залежно від харчування. 2-3 кілограма може піти після курсу. Так що підсумковий результат приросту за курс (при правильно розподілених тренувальних навантаженнях, в т. ч. кардіо) зазвичай 4-6 кг м'язової маси.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації